Ballina Magazina Stresi kap 'mat' të atin duke e ndjékur në Instagram (FOTO)

Stresi kap ‘mat’ të atin duke e ndjékur në Instagram (FOTO)

Stresi ndan shpesh në Instagram biseda që bën me nënën e tij në rrjete sociale.

Kemi parë që ajo i shkruan gjatë gjithë kohës reperit që të bëj kujdes për vete dhe shpesh e këshillon të kujdeset.

Ndërsa me babanë nuk e kemi parë të bëj të njëjtën gjë, pavarësisht se edhe me të Stresi ka treguar se ka një lídhje shumë të ngushtë.Sali Lushaj: Hakmarrja që po vuan Stresi - Perqasje

Mirëpo kjo nuk do të thotë që i ati nuk e ndjék reperin se ç’bën e ç’shkruan në rrjete sociale.

Madje babai i Stresit ka gjetur një mënyrë shumë të veçantë për ta ndjékur në héshtje të birin e që ai të mos e kuptonte.

Por “loja” nuk i ka zgjatur shumë, sepse Stresi e ka kuptuar dhe e ka zénë “mat” babain duke e ndjékur fshéhurazi në Instagram.Flet për herë të parë Sali Lushaj: Stresi është i pafajshëm, për këtë arsye  nuk dorëzohet

“A ti je a? Hahaha të zuna bab. Të kam kërku në Instagram se e kam dit që je duke më ndjék”, shihet se i ka shkruar reperi të atit në mesazh.

Ndërsa i ati e ka pohuar se është ai që e ndjék fshéhurazi, sepse do të shikojë se çfarë publikon reperi.

“Kur e kap prindin duke të ndjék fshéhurazi në Instagram”, ka shkruar Stresi përkrah fotos së bisedës me të atin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!