Ballina Magazina Pasi Riniani e réfuzoi, Sindi harron Muratin dhe hídhet në krahët e...

Pasi Riniani e réfuzoi, Sindi harron Muratin dhe hídhet në krahët e Atdheut (FOTO)

Javën që lamë pas vajzat e “Për’Puthen” nuk mundën që të zgjidhnin publikisht djemtë me të cilin do të dilnin në takim.

Megjithatë ato i bën zgjedhjet e tyre në prapaskénë dhe njëra që habíti me preferencën e saj ishte Sindi. Ajo kishte zgjedhur që këtë javë të zhvillonte një takim me Rinianin.

Por takimi mes tyre u zhvendos në studio për 4 minuta. Sindi shprehu hapur pëlqimin për Rinianin, duke thënë se i vijnë shumë këndshëm batutat që ai bën.

Mirëpo Riniani nuk pranoi që takimi mes tyre të vazhdonte për 4 minuta të plota, pasi pa u stépur fare tha se nuk ka tërhéqje ndàj Sindit.

Ai i tha Sindit se nuk e shikon dot si partneren e tij të ardhshme dhe se ata të dy mund të jenë thjesht dy miq shumë të mirë. Pas fjalëve të Rinianit takimi u mbyll brenda më pak se 3 minuta.

Sigurisht që kjo bëri bujë, sepse nuk kishte ndodhur më herët në emision, por siç duket Sindi nuk e ka përjetuar kéq réfuzímin e Rinianit.

Duke qenë se kishte shumë që e komentuan këtë moment, Sindi ju është përgjigjur të gjithëve me një video të papritur me Atdheun e duke hedhur kunja.

Ajo shfaqet në video në makinë me Atdheun, teksa ky i fundit shihet duke kënduar. Të dy ata duken mjaft të lumtur me njëri-tjetrin dhe ende nuk dihet se kur mund të jetë bërë kjo video.

“Réfuzimi?! Çfarë?! Unë kam djalin më séksi duke kënduar vetëm për mua”, ka shkruar Sindi përkrah videos me Atdheun.

Më pas atë e ka ripostuar edhe djali nga Kosova, që ka shkruar:

“Nuk kanë thënë kot kapu për rrénje jo për dege. Sindi Loci më e mira”.

Ndërkohë kujtojmë se Atdheu ka lënë përfundimisht emisionin, pasi zbùloi se është puthur me Antonelën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!