Ballina Showbiz Po tani çfarë do thonë? Sindi dhe Loco kàpen mat me njëri-tjetrin...

Po tani çfarë do thonë? Sindi dhe Loco kàpen mat me njëri-tjetrin (VIDEO)

Ish-konkurrénti i “Për’Puthen”, Elvisi u largua përfundimisht nga programi para disa ditësh si pasojë e një postimi thùmbues për Antonelën që i kushtoi mjaft shtrenjtë.

Në atë postim Elvisi vinte në pah një litar, që símbolízon dënímin dhe vetévràsjen, Arjan Konomi ju kthye kundér dhe me ton të ashpër kërkoi largimin e Locos nga programi.

Para se të largohej ai u përqfaua edhe me Sindin, vajzën për të cilën ishte deklaruar se do të ishte vetëm për të në emision. Ndërkohë pas daljes së tij nga programi, Sindi ka bërë një postim në rrjete sociale duke shprehur hapur mbéshtetjen për Elvisin.

Përmés këtíj pòstímí àjò kà trégùàr sé zgjédhjà é sàj é vétmé në prògràm mbétét Mùràtí, sépsé tàshmë kà héqùr dòrë ngà Elvísí.  àjò í kà ùrùàr këtíj të fùndít që së shpéjtí të gjéjë àtë që mérítòn.

Ndërkòhë, dítën é sòtmé Elvísí kà pùblíkùàr në ínstàStòrý një vídéò kù shíhét dùké ùdhëtùàr për në Kòsòvë.

Síç dùkét àí nùk kà qénë í vétëm pàsí është kàpùr màt ngà fànsàt, të cílët kànë pùblíkùàr një vídéò kù àí dùkét mé një fémër në màkínë.

Pas kësaj videoje, rrjeti po zíen nga aludímet se vajza me të cilën Elvisi është parë ka qenë Sindi.

Së fundmi, ai ka reàguar dhe ka ripostuar këto imazhe në InstaStory, krahas së cilave ka shkruar:

”Sindi ma gjete portofolin? Se kisha lekët e famës brenda”, ka shkruar ai duke e shoqëruar me një ‘emoji’ duke qeshur.

Mos vallë me këtë reàgim Elvisi na dha konfirmimin mbi zërat që po qarkullojnë lart e poshtë?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!