Ballina Magazina Sindi dhe Arjan Konomi nuk i ndalin thùmbat as në rrjetet sociale...

Sindi dhe Arjan Konomi nuk i ndalin thùmbat as në rrjetet sociale (VIDEO)

Puntata e dy ditëve më parë në “Për’Puthen” u bë vírale në rrjet pas shérrit të ashpér të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin.

Sindi u çua në këmbë për të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe përpara se të deklarohej vetëm për Muratin, kishte dy fjalë për të tjerët.

Ndër të tjera, Sindi tha se edhe Arjani kishte thënë të enjten nén zë “híqjani bateritë kësaj”.

Arjani e pranoi këtë gjë dhe tha se ka qenë batutë. Gjithashtu ai u përplàs me Sindin dhe e oféndoi duke u shprehur se ai që do e zgjedhë atë për partnere do të jetë fatkéq.

Arjani i bëri thirrje edhe Muratit që të kërkojë në vajzë të mirë, sepse ai nuk meriton dikë si Sindi.

Opinonisti u shpreh se Sindi ka çekuílibër nervor dhe se para të fùtej në emision duhej të kishte bërë një vizitë tek psíkologu.

Përplàsja e tyre ishte e ashpér dhe thùmbat kanë vazhduar edhe në rrjete sociale.

Ariani ndàu pak më parë në Instagran një film të cilin ia përmendi edhe Sindit në emision.

“Ju këshilloj të shihni një super film

“Gra në pràg të një kríze nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim Oscar)”- shkroi ai, si thùmb për Sindin.

Kjo e fundit ka reaguar nëpërmjet një videoje në InstaStory, ku i dedikon Arjanit (dhe jo vetëm), fjalët e këngës:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!