Puntata e dy ditëve më parë në “Për’Puthen” u bë vírale në rrjet pas shérrit të ashpér të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin.

Sindi u çua në këmbë për të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe përpara se të deklarohej vetëm për Muratin, kishte dy fjalë për të tjerët.

Ndër të tjera, Sindi tha se edhe Arjani kishte thënë të enjten nén zë “híqjani bateritë kësaj”.

Arjani e pranoi këtë gjë dhe tha se ka qenë batutë. Gjithashtu ai u përplàs me Sindin dhe e oféndoi duke u shprehur se ai që do e zgjedhë atë për partnere do të jetë fatkéq.

Arjani i bëri thirrje edhe Muratit që të kërkojë në vajzë të mirë, sepse ai nuk meriton dikë si Sindi.

Opinonisti u shpreh se Sindi ka çekuílibër nervor dhe se para të fùtej në emision duhej të kishte bërë një vizitë tek psíkologu.

Përplàsja e tyre ishte e ashpér dhe thùmbat kanë vazhduar edhe në rrjete sociale.

Ariani ndàu pak më parë në Instagran një film të cilin ia përmendi edhe Sindit në emision.

“Ju këshilloj të shihni një super film

“Gra në pràg të një kríze nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim Oscar)”- shkroi ai, si thùmb për Sindin.

Kjo e fundit ka reaguar nëpërmjet një videoje në InstaStory, ku i dedikon Arjanit (dhe jo vetëm), fjalët e këngës:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!