Ballina Magazina Si i ndryshoi fama vajzat e 'PërPuthen' (FOTO)

Si i ndryshoi fama vajzat e ‘PërPuthen’ (FOTO)

Përputhen padyshim ka bërë shumë bujë si emision dhe gjithashtu protagonistët janë ndër personazhet më të përfolur të momentit në median rozë.

Teksa kërkojnë dashurinë në ekran, konkurrentët kanë gjetur diçka tjetër që është fama.

Pas pezullimit nga emisioni “Për’Puthen”, Ana Lleshi ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten.

Ajo ka vendosur që të bëjë një ndërhyrje në hùndë. Ishte vetë Ana, e cila e bëri të ditur nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram. Ajo shpesh është krítíkuar nga fansat dhe ndjék.

Si vajzat ashtu dhe djemtë kanë pasuruar Instagramin e tyre me ndjekës duke arritur në qindra mijëra.

Por ajo që padyshim vihet re është ndryshimi i vajzave nga punata e parë në Përputhen e deri më tani.

Dikush ka humbur peshë, dikush ka ndryhuar make-up artist e dikush tjetër është kudjesur më shumë për veshjen dhe look-un në përgjithësi.

Për të parë ndryshimin e vajzave ndiqni fotogalerinë e më poshtme duke ia nisur me Tean e cila para se të bënte balonin e famshëm ishte një vajzë e shëndoshë pa forma tërheqëse.

Ana Kauri, apo siç njihet ndryshe si Ana e dytë e emisionit “PërPuthen”, ka pranuar se ka bërë një ndërhyrje estetike në buzë dhe kjo pasi u fut në program.

Ajo sot është larguar e papërputhur nga emisioni por me mijëra ndjékës në rrjetet sociale duke e bërë tashmë atë një personazh publik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!