Ballina Showbiz Sara sapo na tregoi acàrimin që i shkàkton Ledri dhe këtu vetëm...

Sara sapo na tregoi acàrimin që i shkàkton Ledri dhe këtu vetëm vajzat e kuptojnë

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët në dhjetor të vitit që lamë pas u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një bebushe të ëmbël, të cilën e pàgëzuan me emrin shumë të veçantë, Poem Blu.

Dyshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here ndàjnë më ndjékësit e tyre momente nga përditshmëria.

Së fundmi, Sara ka publikuar në InstaStory një video së bashku me Ledrin teksa pijnë kafe.

“Hajde dalim për kafe, he said. It’ll be fun he said. Ledri Vula a ka gishti”, ka shkruar Sara me shaka teksa na ka kujtuar hallin e përbashkët të gjithave.

Së fundmi Sara ndàu një “hàll” tjetër, nëpërmjet një fotoje së bashku me të atin dhe të vëllanë.

Ato po udhëtonin së bashku në makinë, teksa Sara nuk ka ngùrrùar që të bëjnë disa ‘selfie’ me njerëzit e saj më të dashur.

“Unë: ba dil pak mirë. Babi: … “, ka shkruar blogerja teksa u ka kujtuar vajzave situata të ngjashme dhe mesa duket baballarët nuk i paskan shumë në qejf fotot.

Po ashtu, Sara publikoi dhe një foto me të vëllanë, ku ka zbuluar se në këtë udhëtimm ai qenka “baby sitter” i vogëlushes Poem Blu.

“Kevi – baby sitter! DM Kevin Hoxha nëse keni nevojë për një kujdestarë bebesh”, ka shkruar ajo krahas fotos të cilën e ka shoqëruar me një emoji duke qeshur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!