Për’Puthen është absolutisht emisioni më i ndjekur në shqiptari.  Ai numëron me miliona klikime dhe është bërë viral në rrjetet sociale.

Përveç reality showt famë të madhe kanë marrë dhe konkùrréntet që marrin pjesë në të.

Atyre u janë rritur ndjéshëm ndjékësit në rrjete sociale, janë për V.I.P dhe shumë popullor tek njerëzit.

Ndër konkùrrùntet më të reja që u bë pjesë e ‘Për’Puthen’ ishte dhe bukuroshja dibrane Jesmina Kadriu.

Ndonëse nuk ka shumë që është bërë pjesë e emisionit ajo është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara pas hyrjes së saj në ‘Për’Puthen’ kjo për historinë midis saj dhe Andit, flirtet me Erlindin dhe príshjen e miqësisë me konkùrrénten tjetër, Sarën.

Jasmina është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram” ku publikon shpesh statuse, foto dhe video të ndryshme.Jasmina & Andi | Señorita - YouTube

Sot është një ditë e shënuar sepse është 8 Marsi, dita e gruas dhe konkùrréntja simpatike ka pròvokuar sërish. Ajo ka shpërndàrë një postim shumë thumbues në profilin e saj. Në “Instastory”, Jesmina shkruan:

“Vajza, sot çojini buqeta e dhurata “meshkujve”, se ata janë femrat e vërteta”.

Nuk dihet për kë është ky postim por do presim nëqoftëse konkurentja bukuroshe do flasë për me gjatë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!