Disa ditë më parë Atdheu zbùloi se kishte shkùmbyer një puthje në buzë me Antonelën. Kjo e fundit e pranoi, por tha se Atdheu e kishte puthur pa dëshirën e saj.

“Kjo bën skénare dhe nëpër takime. Nuk duroj dot më skenare. 3 herë më ka prerë në besë më ka thënë në prapaskénë jo do dalim dhe 3 herë ma ka futur. Kërkoji falje Ledjanës dhe Mevlanit”, tha Atdheu.

Ndërkohë pas kësaj ngjarje, pati një reagim nga Loco, i cili thùmboi publikisht Antonelën.

“Ka dy lloj mòstrash në këtë botë:

1- Ngàcmuésit séksualë që bëjnë gjëra pa aprovimin e palës tjetër.

2- Femra që bëjnë ça duan dhe ia hédhin fàjin “ngàcmuésit séksual”.

Për këtë të dytën jam më i sigurt.”- shkroi Elvisi përkrah fotos së një litari.

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u diskutua për grupet që janë krijuar mes djemve dhe Antonela tha se Atdheu, Andi dhe Elvisi janë bërë grup bashkë.

Gjithashtu ajo nxòri foton e postimit të Elvisit dhe tregoi se ishte prékur shumë nga kjo foto dhe kuptimin që mbart litari.

“Ato kùnja bëji në shtëpinë tënde jo me mua. Ju jeni për t’u péshtyrë. Ti Atdhe je ndýrësirë dhe unë më mirë dalë beqare nga programi se sa të rri këtu me ju”, u shpreh Antonela.

Më pas foton e postimit të Elvisit ajo ja tregoi dhe Arjanit dhe ky i fundit shpërthéu menjëherë kundér Elvisit. Me tone të larta ai i kërkoi Locos të largohet nga programi, sepse postimi i tij është shumë fýes.

“Ti Loco me këtë që ke bërë, të fal dhe të tolerova oféndimit që më bërë, po këtë gjë unë kërkoj të përjàshtòsh nga emisioni. Pléhra si puna jote duhet të përjéshtòhen. Qérohu nga ky program ose nuk e di ç’do bëj. Je në një emision dhe keni kurajon të tregoni litarin, po në realitet çdo bëni ju. Ke qenë një njeri ulët ndërkohë të kam vlerësuar. Çfarë të bëri ty ajo? Tani bën si i dashuruar me Sindin, kur ti ke qenë i pari që e ke ofénduar Sindin”, u shpreh Arjani i revòltuar.

Më pas Antonela shpërthéu në të qàra dhe u shpreh se ka qenë e para që e ka puthur një djalë në program kur e ka ndjerë në të vërtetë.

Ndërsa Loco u përpòq të shpjegonte kuptimin e postimit, teksa Atdheu u largua nga studioja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!