Ballina Showbiz "Përse nuk del kurrë me Mevlanin?", Ana habìt me deklaratën e saj...

“Përse nuk del kurrë me Mevlanin?”, Ana habìt me deklaratën e saj (FOTO)

Konkùrrèntja Ana Kauri kërkoi këtë të dielë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgènjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit.

Ajo u përbàll me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”.

Ana i tregoi konkùrrèntit se kishte frìkë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgènjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime.

Fillimsht ishte Arbri ai që hòdhi akùza të fòrta mbi Anën, më pas Fatjoni u largua nga “Për’Puthen” pa asnjë sqarim.

Ndaj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë.

Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndaj, Ana vendosi ta ndërprèsë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vetme nga “Për’puthen”.

Në rrjete sociale kanë vèrshuar pyetjet ndaj Anës, siç ishte ajo për lìdhjen me Fationin, të cilën ish-konkùrrèntja e mohoi kategorikisht.

Gjithashtu, ndjèkësit ishin kurìozë të dinin pse Ana nuk e zgjodhi kurrë në takim Mevlanin. Na është dukur sikur ata s’kanë pasur ndonjë pëlqim të madh për njëri-tjetrin, por s’paska qenë kështu!

Arsyeja pse Ana nuk e ka zgjedhur Mevlanin është fakti që ai ka qenë gjithmonë i zènë me vajza të tjera.

“Ma le fìksim, si nuk dole kurrë me Mevlanin”- i shkroi ndjèkësi, ndërsa ajo ia ktheu:

“Shumë prej jush ma kanë kërkuar, pooor Mevlani ka qenë gjithë kohën i zènë”- ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!