Ballina Magazina Pas skandalit me Antonelën dhe Arjanin, Loco largohet nga 'PërPuthen'? (FOTO)

Pas skandalit me Antonelën dhe Arjanin, Loco largohet nga ‘PërPuthen’? (FOTO)

Një puntatë shumë e “nxehtë” ka qenë sot në ‘Për’Puthen’. Midis konkurrentëve ka pasur debàte të forta, fyerje, diskutime, akùza dhe largime nga emisioni.

Pas ngjàrjes së bujshme ku Antonela akùzoi Elvisin se për storyn “e rëndë” që ai kishte postuar në profilin e tij në Instagram ku ai sulmonte në mënyrë indirekte Antonelën në lidhje me debàtin që pati me Atdheun për çàshtjen e “puthjes së famshme” shumë të diskutuar midis tyre.

Elvisi përveç debatit me Antonelën u krítikua shumë nga opinionisti i emisionit Arjan Konomi i cili shkoi gjer aty ku kërkoi përjàshtímin e tij nga emisioni për mesazhin bùllizùes që përcillte në postimin dhe fýerjen që i bënte konkurrentes shkodrane.

Gjatë diskutimeve nga Antonela u përmend edhe Atdheu i cili u largua duke lënë emisionin. Ajo e akùzoi Atdheun sepse ai e kishte mbështetur “Locon” në postimin e bërë.

Dyshja Elvis-Atdhe u akùzuan se ishin në një aleancë së bashku. Pas mbarimit të emisionit ishte Atdheu ai i cili ka publikuar një foto në Instagram me Locon duke shkruar: “Në të mirë e në të keq”.

Më pas kjo foto është ripostuar edhe nga Elvisi, i cili duket se ka hedhur një thumb drejt opinionistit Konomi duke shkruar:

“Në ca gjëra, nuk përdoret lapsi hiç”.

Duke parë postimet nga protagonistët në rrjetet sociale janë ngrítur dyshime se Elvisi mund të jetë larguar nga ‘Për’Puthen’.

Nuk dihen ende nëse postimi i tij ka të bëjë me largimin e tij nga emsioni apo lídhet me miqësinë e tyre. Ndërkohë, Atdheu i cila u largua gjatë debàtit nga studioja pa dhënë asnjë shpjegim pasditen e sotme ai ngríti dyshíme tek fansat në Instagram se mund të jetë larguar përfundimisht nga emisioni.

Ajo çfarë dihet gjer më tani është se nga ana e asnjërit prej djemve nuk ka akoma reagim zyrtar dhe prítet me shumë interes puntata e ditës së nesërme ku do mësohet me shumë se çfarë masash do merren nga produksioni për protagonistët e ngjàrjes.Ofendime dhe shpërthime Antonela, Loco, Atdheu – Përputhen, 10 Mars 2021 - Top Channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!