Ballina Magazina Gold AG flet për herë të parë pas sherrit me Noizy: "Kemi...

Gold AG flet për herë të parë pas sherrit me Noizy: “Kemi ndarë bashkë…” (VIDEO)

Një ndër reperët më në zë të momentit, Gold Ag ka qenë së fundmi i ftuar në emsionin “Glamour Zone” në Rtv Ora, ku ka treguar dhe sqaruar marrëdhënien me kolegun e tij, Noziy.

Ata të dy dikur kanë qënë miq mjaft të mirë dhe madje kanë bashkëpunuar në realizimin e një kënge.

Mirëpo marrëdhënia e dyshes u kris dhe asokohe reperët bënë deklarata të forta kundër njëri-tjetrit në media.Kemi ndarë bukën bashkë' Gold Ag sqaron për herë të parë sherrin e bujshëm  me Noizy-n - Ora News

Gold Ag ka treguar se çfarë ka ndodhur dhe çfarë raportesh ruajnë ata pas kaq vitesh.

Teksa gazetarja dhe autorja e programit ‘Glamour’ Ester Bylyku e pyti reperin kosovar se çfarë marrëdhënie ke sot me Noizy, ai u përgjigj kështu:

“Nuk jemi takuar prej një kohe të gjatë. Inatin nuk ia kam, dhe nuk ia kam patur. Kemi patur një mosmarrëveshje, nga të dyja palët, edhe faji im edhe faji i tij”, tha ai fillimisht.Kemi ndarë bukën bashkë” Pas sherrit të bujshëm, Gold Ag tregon për herë të  parë raportet aktuale me Noizy-n – iconstyle.al

“Ndoshta shejtani na bëri të dy zi, sepse s’kemi patur as ara dhe as livadhe për të ndarë”.

“Ka qenë një budallallëk dhe vazhdoj ta respektoj. Madje edhe kur ka patur një pròblem në Prishtinë, edhe pas zònkës sonë më ka ardhur keq”, shtoi ai.

“Sa herë i kam shkuar në shtëpi dhe i kam ngrënë bukën, dhe sa herë e kam pritur në Prishtinë, këto nuk ia harroj kurrë, ndaj dhe s’do ta kem asnjëherë armik”, përfundoi Gold AG.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!