Të enjten u trànsmetua takimi i Elvisit dhe Sindit në emisionin më të ndjékur të momentit ‘Për’Puthen’.

Dy konkùrréntet e kanë pohuar prej kohësh pëlqimin që kanë për njeri-tjetrin. Elvisi ose “Loco” ka deklaruar që është në emision vetëm për Sindin.

Sindit i ka pëlqyer jashtëzakonisht shumë kjo deklaratë por ajo e ka falënderuar por i ka thënë që për momentin ka dy pëlqime, atë dhe Muratin, konkùrréntin simpatik nga Turqia.Takimi Sindi - Murat, më i çiltëri që keni parë - Përputhen, 19 Janar 2021 - YouTube

Mbas takimit të fundit me Locon, Sindi ka zgjedhur pëlqimin tjetër të saj Muratin për një takim i cili do trànsmetohet javën e ardhshme.

Siç dihet takimet e çifteve xhírohen disa ditë para se të jepen në ekran. Disa ndjékës të emisionit ‘PërPuthen’ kanë publikuar disa foto nga takimi i ardhshëm mes Sindit dhe Muratit.

Në foto duket se bukuroshi turk është çuar nga tavolina duke larguar nga takimi.

Mendohet që një arsye që mùnd ta ketë bërë Muratin të “bràktisë” artisten e ‘PërPuthen’ në takimin e tyre mùnd të jetë ngaqë Murati e ka pyetur atë se për cilin Sindi ndjente më shumë, për atë apo Locon. Ndërkohë Sindi u përgjigj më shumë ishte e afruar dhe pëlqente Locon.

Gjithçka mbétet të shihet javën e ardhshme kur do të publikohet komplet takimi dhe aty do shohim se cila ka qenë arsyeja e largimit te Muratit nga takimi.

Gjithashtu do mësojmë edhe cilin do zgjedhë Sindi midis dy konkùrrénteve të cilat janë duke bërë gjithshka për ti fituar zemrën violinistes simpatike.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!