Melisa është një prej vajzave më të përfolura kohët e fundit. Pas largimit nga “PërPuthen”,  ajo bërë pjesë e muzikës.

Vetëm para disa ditësh, Melisa publikoi këngën e saj të parë, të titulluar “U kry”.

I gjithë rrugëtimi i saj në ‘PërPuthen’ u shoqërua me zëra e thashetheme të ndryshme.

Ajo u përfol për një lídhje me Andin, por gjithmonë e ka mohuar edhe pse faktet tregojnë të kundërtën.

Ndërkohë menjëherë pas daljes nga emisioni ajo provoi veten në muzikë duke publikuar këngën e saj të parë.

Ndërkaq në një intervistë për Prive, ajo u pyet se me cilën nga këngëtaret nuk do të bënte kurrë një duet dhe ajo ka përmendur emrin e Taynës, por nuk ka dhënë detaje të tjera, duke i habítur të gjithë me zgjedhjen e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!