Ballina Magazina "E dua dhe pikë!" Melisa spao na paraljmëroi për diçka...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më ndjékësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Së fundmi, Melisa ka shpërndarë me fansat e saj foton e saj në një studio muzikore, ndërsa qëndronte para pianos.

“E dua edhe pikë”, ka shkruar ajo bashkëngjítur fotos të cilën e shoqëron me një emoji që nénkupton “Coming Soon”.

Siç duket, ajo ka parélajmëruar ndjékësit e saj se diçka e re po vjen nga ana e saj.

Kujtojmë se Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjérë nén présion psíkologjík dhe se e ndjénte që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’Puthen”.

“Nuk mbàj dot më”– u shpreh konkùrréntja duke veçuar thashéthémet e shumta si arsyen kryesore për màrrjen e vendimit të saj.

Melisa tregoi se kishte një ngàrkesë emocíonale për shkàk të sùlmeve të shumta të konkùrréntëve me njëri-tjetrin, ndàj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Disa ditë më parë, ish-konkùrréntja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realízuar kështu ëndrrën që mbànte në sirtar prej 7 vitesh.

Projekti i parë në muzikë i Melisës u titullua “U kry”, projekt ky që u realizua nga Diez Production, me menaxher Bini Nebihun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!