Ballina Uncategorised A ke pasur màrrëdhànie me Andin? Melisa habit me deklaratën e saj...

A ke pasur màrrëdhànie me Andin? Melisa habit me deklaratën e saj (VIDEO)

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, Melisa Lleshi ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndàn me ndjàkësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Melisa vendosi më herët që të híqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen” pasi nuk ndjehej mirë me veten e saj.

Ndërkohë, është aluduar herë pas here në rrjet për një lídhje të mùndshme mes Andit dhe Melisës.

Në rrjete sociale qarkùlluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshònin se ata janë realisht në një lòdhje mes tyre.

Mirëpo, ata të dy i kanë mòhuar gjithmonë fjalët që janë në një romancë dhe kanë treguar se “kafja serioze” mes tyre nuk u pi asnjëherë.Andi dhe Melisa kapen sërish mat - Syri | Lajmi i fundit

Por, ndjékësit i janë vënë pas çiftit dhe duan me patjetër që ata ta pranojnë faktin që janë çift, pasi numërojnë edhe fansa të shumtë që gjithashtu kanë hapur llogari me emrat e tyre.

Së fundmi, Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku. Ndërkohë, duket se Melisa ka një përgjigje për këto dyshime që kanë bërë xhiron e rrjetit.

Mbrëmjen e sotme, në një intervistë 60 sekondëshe për ‘Prive’, ajo vazhdin për ta mòhuar që është në një lídhje më Andin.

Gazetari: A parapëlqen meshkujt zeshkanë apo bjondë?

Melisa: Zeshkanë, por jo zeshkanë të mbyllur.

Gazetari: Si Andi diçka?

Melisa: Joo…

E pyetur nga gazetari se a ka pasur màrrëdhànie intíme me Andin, ajo u përgjigj e prérë “JO”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!