Ballina Magazina Mamaja më e famshme në Shqipëri ka ditëlindjen! Ja festa i organizuan...

Mamaja më e famshme në Shqipëri ka ditëlindjen! Ja festa i organizuan Marina dhe Luana të ëmës

Luana dhe Marina kanë treguar se kanë një lídhje shumë të ngùshtë me nënën e tyre, Marian.

Madje mes tyre ka líndur një “lùftë” se cila është më e preferuara e mamit dhe deri më tani nuk kemi pasur një zgjidhje të problemit.

Megjithatë motrat kanë ngrítur flamujt e bardhë gjatë mesnatës dhe janë bërë bashkë për të surprízuar nënën e tyre. Ajo feston sot ditëlindjen dhe Marina me Luanën janë bashkuar me motrat e tjera për të uruar të ëmën.

Në mesnatë ato kanë shkuar në shtëpinë e nënës së tyre dhe i kanë bërë një surprízë shumë të bukur. Pavàrësisht se i është dashur të zgjohet paprítur nga gjumi, nëna e motrave Vjollca e ka shijuar shumë këtë surprízë.

Vajzat janë treguar edhe të kujdésshme për ta ruajtur nënën e tyre, duke shkuar me maska dhe duke u përpjékur që të mos kenë shumë kontakt me të.

“Ta gëzojë dtëlindjen jeta jonë”, ka shkruar Marina përkrah një videoje me nënën dhe motrat.

“Të paçim tërë jetën mam, gëzuar ditëlindjen mbretëreshë”, e ka uruar publikisht Luana.

Motrat Vjollca kanë treguar gjithmonë se janë shumë krenare për nënën e tyre, që i është dashur të rrisë e vetme të gjitha vajzat, pasi babai i motrave Vjollca është ndarë nga jeta shumë vite më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!