Ballina Showbiz Love Story/ Meri rréfen çdo detaj; Nga marrëdhënia me Generdën tek...

Love Story/ Meri rréfen çdo detaj; Nga marrëdhënia me Generdën tek xhélozia për Saimirin

Meri Murizi është vajza e përzgjedhur nga Saimiri mes 21 vajzave gjatë spéktaklit “Love Story”

Ajo e fitoi garën në finale me Generdën, vajzën që kishte ardhur nga Gjermania për të fituar zemrën e Saimirit.

Ndërkohë sot, Meri dhe Saimiri janë duke e përjetuar lídhjen në distancë, pasi Saimirit ju desh të shkonte në Gjermani për punë, ndërsa Meri është në Tiranë.

Në një intervistë për revistën Bordo, Meri rrëfeu se me Saimirin shkojnë shumë mirë dhe tashmë po njihen përtej kamerave.

Edhe pse njerëzit mendojnë se ata nuk janë bashkë, Meri thotë se kjo nuk është e vërtetë, ata komunikojnë shpesh me njëri tjetrin dhe duan që këtë lídhje ta mbajnë pak më prívate tani që spéktakli mbaroi.

Kur u pyet nëse bëhet xhéloze për Saimirin, ajo thotë se është pak për shkak të distancës.

Ndërsa sa i takon raportit më vajzat e tjera ajo tha se me të gjitha mban raport, por me Redonën pak më shumë.

Ndërsa kur u pyet se çfarë mendon për Generdën, ajo tha se Generda është një vajzë shumë e mirë dhe se pas përfundimit të Love Story kanë komunikuar disa herë me mesazhe.

Ndërsa sa i takon planeve për të ardhmen, Meri tha se është herët për të dhënë një përgjigje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!