Ballina Magazina Nuk i del inàti me Antonelën! Loco thùmbon keq Antonelën (FOTO)

Nuk i del inàti me Antonelën! Loco thùmbon keq Antonelën (FOTO)

Elvisi vendosi të linte përfundimisht “Për’Puthen” pasi u krýqëzua nga të gjithë për një postim të réndë dhe thùmbues kundér Antonelës.

Duke nisur nga opinionisti i “Për’Puthen”, Arjan Konomi, e shumë të tjerë ju kthýen kundér Elvisit për postimin.

Pas gjithë debàtit ky i fundit vendosi të largohej duke u shprehur se nuk pranon që të bëhet ai kùrban për të fituar dikush tjetër.

 

Më pas përmes një videoje të publikuar në Instagram ai tha se Antonela e përdori të gjithë situatën për vëmendje dhe për ta ùlur atë si person.

Siç duket inati me Antonelën nuk i ka dalë ende dhe sot ai ka bërë një postim thùmbues për të.

Elvisi ka publikuar në Instagram një pjesë nga programi, ku Antonela u shfaq me lidhje skype për të folur në lídhje me mungesën e saj në program.

Ai e ka cilësuar Antonelën si viktimë të televizionit dhe shprehet se askush nuk ka guxímin ta thotë hapur këtë gjë.

”Meqë ata që pàguhen për opinionista nuk japin opinione po e jap unë. Ja fytyra e vërtetë e ‘víktímave’ të televizionit. Ju pata thënë që i nxjérr koha kokat e këtyre”, ka shkruar Elvisi shoqëruar me figurën e një kllouni. Antonela zbulon prapaskenat e sherrit me Locon: Më kërcënoi – Albeu.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!