Ballina Magazina "Nuse për shpi"! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi.

Ata të dy biseduan për shumë çéshtje, përfshírë edhe treshen e shumëpërfolur Ledjana-Mevlan-Antonela.

Ndërkohë Blerimi nuk nguroi të shprehte hapur pëlqimin për Ledjanën, duke thënë se ajo është femër e moralshme.Blerimi lë Ledianën në takim dhe largohet (Fotot) - Top Channel

Ai shtòi se Ledjana i duket fíks nuse për shtëpi, duke mos e fshéhur pëlqimin për të.

Megjithatë ai tha se do të vazhdojë të njohë edhe vajzat e tjera në program.

“Ledjana më pëlqen shumë, është shumë e bukur dhe mi plotëson të gjitha kùshtet. Është femër e moralshme. Është femër e mirë është femër nuse”, tha djali i ri.Lediana e ftoi në takim, Blerimi: Është femër e moralshme, e mirë për nuse  - Lifestyle

Pas trànsmetimit të takimit të tyre pati dhe një ndërhyrje nga Mevlani, gjë që Ledjanës nuk i pëlqeu shumë.

Ajo tha se nuk i pëlqen që të tjerë të ndërhyjnë gjatë takimeve të saj, edhe pse nuk nguroi ta përmendte vetë Mevlanin në takimin me Blerimin.

Për shkàk të kësaj Blerimi u ndje i ofenduar dhe la në mes takimin me Ledjanën.

Në një moment ajo e pyeti Blerimin se kur do t’i bënte një këngë dhe nisi të këndonte një nga këngët e Mevlanit. Në këtë çast ai u largua dhe la në mes takimin me Ledjanën.

Ndërkohë sot u trànsmetua edhe një pjesë nga prapaskéna pas xhírimit të “Për’Puthen Prime”, kur Ledjana ka shpërthýer në lòt.

Pasi Eri u përjàshtùa për shkàk të shérrit me Dorin, Ledjana u prék dhe tha se ndjétë fàjtore.

“Mu hòdh akùza në një moment që kamerat ishin fíkur, se Antonela më tha që ti je fàjtore se pranove kërcímin me Mevlanin. Mua s’më pëlqejnë që njerëzit ndryshe bëjnë kur kamerat janë fikur dhe tjetër kur janë ndezur”, është shprehur Ledjana në prapaskénë mes lòtësh.

Djali i ri i ‘Për’Puthen’, Blerimi ka treguar më shumë për besimin e tij në fenë islame.

Ai tha se i pëlqen shumë të bëjë tatuazhe por nuk i ka realízuar për shkàk të besimit që ka.

“Po flisja me Lokon. Unë do të doja ta mbùshja trupin të gjithin më tatuazhe, por nuk më lejon feja. Edhe alkòòl nuk pi prej fesë. Unë mùnd të kem bërë mùkate shumë por nuk jam në dijeni”, tha Blerimi.

Nuk mùnd të rrinte pa ndërhyre edhe Antonela e cila ngàcmòhet herë pas herë me Ledjanën teksa iu drejtua Blerimit duke i thënë: “Mòkati yt më i madh është se dole në takim me Ledjanën”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!