Ballina Magazina Ledjana flet për herë të parë pas publikimit të mesazheve me të...

Ledjana flet për herë të parë pas publikimit të mesazheve me të dashurin nga bùrgu (FOTO)

Nëse ju përmendim Ledjanën e “Për’Puthen”, me siguri ju vjen në mendje zëri i Mevlanit teksa i këndon këngën e famshme për të, “Ledi-anaa, e bukur sikur zanaa…”.

Prej disa kohësh, konkurrentja e “Për’Puthen” po akuzohet nga persona jashtë emisionit si dhe nga konkurrentët brenda, që ka të dashur jashtë emisionit.

Madje, thuhet se i dashur i Ledjanës ndodhet jashtë vendit dhe është i bùrgosur.

“Kryefjala” publikoi gjatë ditës së djeshme disa mesazhe të cilat thuhej se ishin të Ledjanës dhe partnerit të saj jashtë emisionit, teksa ky i fundit i kërkonte të linte “Për’Puthen” dhe ta ndihmonte të dilte nga bùrgu.

Ndërkohë, në mesazhe Ledjana i përgjigjej se po bënte thjesht lojë në emision dhe nuk i pëlqente vërtetë Mevlani.

Këtë lajm e ripostoi opinionisti Olti Curri në InstaStory-n e tij, duke shkruar:Publikohen Mesazhet! 'Duro zemer eshte Loje'- Lediana flet me te dashurin  ne Burg.. A eshte e vertet - YouTube

“Ledjana, vajza e parë që shfaq ndjeshmëri aty, me lekët e Giveaway do nxjérrë të dashurin nga bùrgu. Unë do marr pjesë tek loja e saj.”

Story-n e Oltit e ripostoi edhe konkùrréntja, e cila megjithëse është prékur më herët për akùzat, duket se tashmë e ka marrë me sportivitet situatën.

“Merrni pjesë të gjithë se është tepër e réndésishme”- shkruan ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!