Ballina Magazina Antonela e quajti burrë me silikon, ja si hàkmerret Ledjana ndaj saj...

Antonela e quajti burrë me silikon, ja si hàkmerret Ledjana ndaj saj (FOTO)

Antonela nuk është rikthýer ende në studion e “PërPuthen”, por ishte sot e pranishme nëpërmjet një lídhje me Skype”, pas mungésës prej dy ditësh.

Me mlléf dhe inàt ka folur ajo për Mevlanin, Ledianën, por edhe për disa konkurrentë të tjerë.

Ndërsa e pyetur për pùthjen e Mevlanit me Ledianën në takim, këtë të fundit ajo e konsideroi “burrë me buzë silíkoni”.

“Doja ta pyesja atë burrin aty, si t’u duk puthja e një burri për Shën Valentin? Apo puthja e një burri me buzë silíkoni, nuk krahasohet me buzët e mia natyrale”, tha ajo.

Ndërkohë Lediana debàtoi në studio me Antonelën por nuk e la me aq.

Ajo pas emisionit ka publikuar një fotografi në llogàrinë e saj zyrtare në Instagram duke i bashkangjitur një mesazh.

“Çdo kush pasqyron veten e tij në ato çka flet”, ka shkruar ajo,  duke shumë komente pozitive nga fansat të cilët mbështesnin mendimin e saj.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!