Ballina Magazina Ky është konkurrenti i ri në 'PërPuthen'i cili bëri hyrjen më të...

Ky është konkurrenti i ri në ‘PërPuthen’i cili bëri hyrjen më të pazakontë (VIDEO)

Puntatën e sotme, emisionit “Për’Puthen” iu bashkua një konkurrent i ri, i cili hyri shumë ndryshe nga konkurrentët e tjerë që kanë ardhur deri tani.

Anxhelo Mullaj, djali që iu bashkua programit, është DJ, ndaj ai dhuroi një shfaqje muzikore për të pranishmit në studio.

Muzika e tij ngriti në këmbë konkurrentët dhe jo vetëm, pasi edhe opinionisti Arjan Konomi u ngrit për të kërcyerm duke e shijuar performancën e Anxhelos në maksimum.

Pasi përfundoi performancën e tij, djali i ri u prezantua për konkurrentët dhe publikun.

Anxhelo vjen nga Divjaka dhe është 27 vjeç. Aktualisht menaxhon biznesin e familjes, por është edhe DJ.

Ai jeton mes Tiranës dhe Divjakës dhe tregoi se ka vite që punon si DJ jashtë vendit.

Mirëpo, ai u duk tepër i ndrojtur për të folur më shumë për veten e tij, duke i ngjallur akoma më shumë kuriozitet vajzave të emisionit.

Ai pranoi se kishte shumë emocione dhe kur e pyetën nëse ishte kaq i ndrojtur edhe nëpër pub-e ku performonte, konkurrenti i ri u shpreh me humor se të paktë n atje ishte errësirë dhe nuk duken njerëzit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!