Ballina Magazina Fansat e akùzojnë se ishte me Locon në Kosovë, reagon Sindi (FOTO)

Fansat e akùzojnë se ishte me Locon në Kosovë, reagon Sindi (FOTO)

Një ndër vajzat më të komentuara në “Për’puthen” është Sindi Loci. Ajo realizon shpeshherë bashkëbisedime vírtuale me ndjékësit e saj në Instagram.

Në bisedën me fansat e saj, ajo iu është përgjigjur mjàft pyetjeve, ku spikat ajo e një ndjékësi që e ka pyetur se a ka qenë bashkë me Locon në Kosovë, një çështje kjo që u bë mjàft virale në rrjet pak ditë më parë.

“Pse s’ma kthe, ishe me Locon në Kosovë?”, ishte një nga pyetjet që Sindi zgjodhi të ju përgjigjej në InstaStory.

“Atëherë ta sqaroj njëherë e mirë këtë muhabet se po vlòn goxha. Nuk kam qenë me Locon në Kosovë, rastisi që e njëjta fundjavë të na gjente në Kosovë. Unë kam qenë e shoqëruar me familjen time dhe kam shkuar deri në Prizren. Por kaq, me vonë u kthéva”, ka thënë Sindi.

Këto dyshíme se mos ata të dy kanë qenë bashkë në Kosovë u nxítën si pàsojë e fotove që ata publikuan në rrjetet sociale.

Kujtojmë se pak ditë më parë Elvisi të largohej përfundimisht nga “Për’Puthen” për shkàk të një postimi thùmbues për Antonelën që i kùshtoi shtrénjtë.

Në atë postim Elvisi vínte në pah një lítar, që símbolízon dënímín dhe vetévràsjén, Arjan Konomi ju kthýe kundér dhe me ton të ashpér kërkoi largimin e Locos nga programi.

Para se të largohej ai u përqafua edhe me Sindin, vajzën për të cilën ishte deklaruar se do të ishte vétëm për të në emision.Na paska shpëtuar kjo/ Sindi dhe Elvisi u lidhën? Ai bën deklaratën e madhe: Jemi në të mirë dhe të keq

Ndërkohë Sindi bëri një postim në rrjete sociale, duke shprehur hapur mbéshtetjen për Elvisin.

Përmes këtij postimi ajo ka treguar se zgjedhja e saj e vétme në program mbetet Murati, sepse tashmë ka héqur dorë nga Elvisi.

Ajo i ka uruar këtij të fundit që së shpejti të gjejë atë që meriton…Sindi dhe Loco bashkë në Kosovë? Reagon për herë të parë konkurrentja (FOTO LAJM) – Albeu.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!