Ballina Showbiz I dinim të ndarë por Stresi dhe Keisi nisin ti kërkojnë llogari...

I dinim të ndarë por Stresi dhe Keisi nisin ti kërkojnë llogari njëri-tjetrit (FOTO)

S’besojmë se është nevoja t’jua rithemi sërish historinë e gjatë e të bukur të dashurisë së Keisit dhe Stresit, që i ka rezístuar çdo péngese.

Dyshja është ndàrë kryesisht për shkàk të làrgësisë dhe së fundmi, të gjithë menduam se Keisi dhe Stresi i kishin dhënë njëherë e mirë fund.

Por, s’paska qenë kështu! Ishte Keisi ajo që nisi të fliste për dashurinë në InstaStory, ndërsa më pas iu përgjigj edhe pyetjeve për Arkimedin.

“Sa vite mund të duroje lídhje në distancë?”- e pyesin Keisin.

“Për personin e zemrës unë duroj një jetë, por s’është normale. Një çift duhet të gjejë mënyrën të bashkohet.”- shkruan ajo, duke na bërë të na lindin dyshímet e para se ajo dhe Stresi vazhdojnë të jenë bashkë.

Dhe ja ku i keni më pas pyetjet për Stresin! Si mund t’i shpëtonte?

“A ke pas qejf që të ra burri nga Tropoja, dmth Stresi?”- e pyet një tjetër, ndërsa Keisi i përgjigjet pa mohuar aspak faktin që vazhdon ta ketë bashkëshort!

“Unë s’është se kam ditur shumë për të në fillim, ishte si dashuri me shikim të parë. Kam qenë e re, e turpshme, e doja pa e ditur akoma çfarë ishte dashuria dhe që po e ndjeja. Për Tropojën nuk dija shumë, thjesht m’kishin thënë larg meshkujve nga Tropoja si shaka një herë dhe kisha parë filmin “Taken”. Më pas e njoha Tropojën dhe tani normal është diçka që më pëlqen, pasi Tropoja është vend i bukur dhe me shumë vlera.”- shkruan Keisi.

“A ke account fals për me pa çfarë bën Arkimedi?”- pyet dikush tjetër, ndërsa Keisi e pranoi hapur:

“Normal pff. Se me hy n’live të tij unë, shifni BKC ju, ehe sy t’mpréhtë keni.”

Përgjigjen e Keisit e ka ripostuar edhe Stresi krejt paprítur, megjithëse nuk ndíqen në rrjete sociale.

“Qetësohu o bíshë se s’kam nevojë për fàllco unë me ty. Jam e drejtpërdrejtë. Vetë m’ke thënë mos hy n’live me emrin tënd, unë gjeta zgjidhje.”- shpjegohet ajo.

Por, pse nuk ndíqen në Instagram? Për këtë përgjigjet Stresi:

“Pres t’më bëjë, që t’ia kthej back.”- shkruan ai duke qeshur.

Gjithashtu, dikush e ngàcmoi Keisin për faktin që bashkëshorti i saj i përgjigjet adresave të tjera në Snapchat, ndërsa partnera e reperit ia tregoi vendin.

Pra, màrrëdhénia vazhdon si gjithmonë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!