Ballina Magazina Jasmina e 'PërPuthen' ka pasíon muzikën, madje paska lídhje familjare me këngëtarin...

Jasmina e ‘PërPuthen’ ka pasíon muzikën, madje paska lídhje familjare me këngëtarin…

Jasmin Kadriu, një prej konkurrenteve të “Për’puthen” është kthyer në një prej personazheve më të komentuar të formatit pas hyrjes në emision.

Para pak kohësh, Jasmina ka treguar se vjen nga një familje muzikantësh dhe ka pranuar se ka talent në muzikë.

Mirëpo, kur në emision iu kërkua të performonte diçka, ajo ngurroi duke thënë se i vetmi person para të cilit këndonte ishte gjyshi i saj.

Mirëpo, konkurrentja e bëri një përjàshtím dhe ajo këndoi para pak ditësh për herë të parë në Instagram për ndjekësit e saj.

Jasmina ka ndarë në InstaStory një video ku këndon në errësirë, ndërsa më pas ka pranuar se ka qenë zëri i saj.

Përveç komplimentave, kishte edhe nga ata që i shkruajtën Jasminës: “U bëtë të gjithë këngëtarë sa u futët aty.”

Kështu, konkurrentja ia ka kthyer përgjigjen me një thumb për Melisën, Mevlanin e Julin, të cilët gjithashtu kanë kënduar.

“E kam shprehur me kohë pasíonin për muzikë dhe përpos kësaj, që vij nga një familje muzikantësh e përpos kësaj prap kam video duke kënduar që fëmijë. Gjithsesi nuk keni faj, këngëtarë pafund aty brenda.”- shkruan ajo.

Së fundmi, Jasmina zbuloi për ndjekësit e saj në Instagram se këngëtari i njohur shqiptar, Altin Shira është kushëriri i konkurrentes, duke na e bërë kështu lídhjen me deklaratën e saj se ajo vjen nga një familje muzikantësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!