Ballina Uncategorised Ish-konkurrentja e “Për’puthen” inféktohet nga Còvid, kërkon ndíhmë për... (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” inféktohet nga Còvid, kërkon ndíhmë për… (FOTO)

Që pas pjesmarrjes në “Për’puthen”, Ina Kollçaku, është kthýer në një nga emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Ajo është mjaft aktive edhe në pròfilet e saj në rrjétet sòciale, ku së fundmi ka zbùluar se është inféktuàr nga Covíd-19.

Në një postim në “Instastory”, Ina teksa tregon se është prékur nga korònavirùsi, shkruan se e ka lënë në gjumë për 17 orë.

“Kam qenë duke fjetur për 17 orë. Si po e përbàlloj Covid-19”, shkruan ish-konkurrentja e “Për’puthen” në postimin e saj.

Ina nuk ka zbuluar se çfarë símptòmash ka pasur apo si është tani gjéndja e saj shëndétësoré. Por ajo u ka kërkuar ndjékësve të saj që ti tregojnë se çfarë aktivitetesh mund të bëjë gjatë kësaj periudhe që është e izòluar.

“Aktivitete gjatë ditëve të Còvid… Ndonjë ide”, ishte postimi që bëri bukuroshja bionde ditën e sotme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!