Ballina Magazina Gjiko dhe Elita bëhen prindër të një vajze! Ja portreti i dhe...

Gjiko dhe Elita bëhen prindër të një vajze! Ja portreti i dhe emri i veçantë i saj (FOTO)

Elita Rudi dhe Gjiko, një ndër çiftet më të njohur të estradës, janë bërë prindër për herë të dytë.

Moderatorja bukurosheka sjellur në jetë një vajzë, dhe që të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Bëhet e ditur se Elita Rudi lindi në Spítalin Amerikan në Prishtinë, përmes një prérje cezariane.https://www.photojoiner.net/image/YcYj0jgH

Kujtojmë se në muajin shtator, çifti i njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko zbùluan se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Dyshja e njohur publikoi një video në rrjete sociale, përmes së cilës dhanë lajmin e bukur dhe zbuluan gjininë e fëmijës njëkohësisht.

Shtatzënia e dytë e Elitës erdhi e paprítur për publikun, sepse vetëm 1 vit më parë ata u bënë prindër të një djali. https://www.photojoiner.net/image/iBD3wBDl

Në fakt ky fëmijë i dytë nuk ka qenë i planifíkuar as për çiftin, por mjàft i dëshiruar.

Ndërkohë të ftuar disa muaj më parë në emisionin “NIN”, Elita dhe Gjiko thanë se e kanë zbùluar emrin për vogëlushen e tyre, që njësoj si emri i vëllait, Zërit, është shumë i veçantë.

“Në familjen tonë nuk thuhet a e keni gjetur, por a e keni zbùluar, sepse një emër unik duhet zbùluar. Për ne çdo fëmijë është uník dhe duhet gjetur një emër uník, siç janë të gjithë njerëzit”, tha Gjiko, pa e treguar emrin që kanë zgjedhur.https://www.photojoiner.net/image/6jZW9K9G

Përsa i përket emrit të vajzës, nuk bëhet ende e ditur se si çifti kanë vendosur që ta quajnë të porsalindurën e tyre.

Dyshja simpatike e kanë prezantuar sot me gjithë botën. Elita dhe Gjiko kanë publikuar disa imazhe shumë të ëmbla nga materniteti, në të cilat shihen duke pòzuar për herë të parë me më të voglën e familjes. Ata kanë zbùluar se vajzën e kanë pagëzuar me emrin Bota.

“Familja jonë u kompletua. Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 /”, ka shkruar Elita, teksa ka falënderuar stafin mjékësor për përkujdesjen që kanë treguar për të dhe të voglën.https://www.photojoiner.net/image/SBd4Phk0

Ndërsa Gjiko ka shkruar: “Kush ka vajza botën ka ❤️ faleminderit Zotit per Kete dhurate kaq te ëmbël”.

Menjëherë pas lindjes, çifti i kanë hapur një adresë në Instagram të voglës, njësoj si babi Gjiko por me një ndryshim të vogël “botatheflygirl”. Deri më tani në adresën e së voglës janë mbledhur më shumë se 300 ndjékës.

Kujtojmë se të njëjtën metodë çifti kanë ndjékur edhe me djalin e tyre, Zërin, i cili ka gati 9 mijë ndjékës në adresën e tij në Instagram dhe është një nga bebushët më të famshëm të showbizit.

Të voglën e kanë mirëpritur sot në shtëpi me një festë super të këndshme me familjarët, ndërsa Elita s’na i ka kursyer pamjet në rrjete sociale.

“Bota ime 💞”- ka shkruar Elita krahas pamjeve.https://www.photojoiner.net/image/aEj0W8lz

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!