Ballina Showbiz Në arràti por Fjolla merr propòzimin përrallorë për martesë (VIDEO)

Në arràti por Fjolla merr propòzimin përrallorë për martesë (VIDEO)

Fjolla Morina prej 2 muajsh është në kërkim nga polícia shqiptare, por kjo nuk e ka pénguar në asnjë moment që të shijojë jetën e saj.

Së fundmi ajo ka qenë me pushime në Dubai me partnerin, i cili sot e ka surprízuar Fjollën në mënyrën më të bukur të mundshme.

Ata kanë udhëtuar drejt ishujve Maldive me njëri-tjetrin dhe në vendin màgjik ai i ka bërë një super propòzim për martesë.https://www.photojoiner.net/image/oJ17lepn

Ka qenë Fjolla ajo që ka ndàrë me ndjékësit në rrjete sociale foto e video nga ky moment specíal në jetën e saj.

Fisniku duket se e ka menduar gjatë propòzimin, sepse është një ndër më të bukurit që kemi parë deri më sot.

Në një pishinë është shkruar me petale trëndafili të kuq “Fjolla të dua! A do martohesh me mua?”.

Pasi e ka marrë Fjollën për dore për t’i zbùluar surprízën, Fisniku i është ulur në gjunjë këngëtares me një unazë diamanti për t’i propòzuar.

Sigurisht ajo nuk i ka rezistuar një propozimi të tillë dhe menjëherë ka pranuar.

“Dhe unë thashë ‘PO’. Zyrtarisht të martuar”, ka shkruar Fjolla përkrah postimeve.

Kujtojmë se pak javë më parë “Prive” raportoi se këngëtarja i ka dhënë fund beqarisë që në 14 shkurt dhe ka veshur fustanin e bardhë, por këtë moment e ka mbajtur vetëm për vete.

Cr6cLEO8uLw&feature=emb_title

Tashmë nuk e dimë nëse çifti do të orgànizojnë një dasmë të vërtetë për të celebruar dashurinë me të afërmit e tyre, sepse aktualisht ata janë të përfshirë në télashe me drejtësinë.

Pasi théu arréstin e shtëpisë, gjýkata vendosi “arrést me bùrg” për Fjolla Morinën, sepse ajo u kap me 2 àrmë me vete disa muaj më parë teksa ishte duke udhëtuar drejt Shqipërisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!