Ballina Magazina Fifin e pyesin për Fatjonin e 'PërPuthen': 'Ku ka zë s'është pa...

Fifin e pyesin për Fatjonin e ‘PërPuthen’: ‘Ku ka zë s’është pa gjë’ (VIDEO)

Fifi prej kohësh është një nga këngëtaret më të përfolura për shkak të jetës së saj private.

Pak kohë më parë ajo u përfol se është në një màrrëdhénie me ish-konkùrréntin e “Për’Puthen”, Fation Kuqari.

E gjithë kjo nisi pasi Fifi u shpreh në “Shiko kush luan”: “Jam e lídhur me Fation Kuqarin”.He is a maniac", Fifi surprises what he says about Fatjon and "They match", it is revealed what is happening between them (PHOTO) - Gossip

Por më vonë burime pranë Iconstyle.al bënë me dije se mes Fifit dhe Fationit nuk ka asgjë të tillë.

Fationi do jetë thjesht protagonist në klipin e ri të këngëtares që mban titullin “Maníac”.

Ky projekt është përfolur shumë, por deri më tani nuk ka asnjë detaj për publikimin.He is a maniac", Fifi surprises what he says about Fatjon and "They match", it is revealed what is happening between them (PHOTO) - Gossip

Mirëpo çfarë ka Fifi për të thënë për lajmet me Fationin që bënë xhiron e rrjetit?

“Vetë i kam nxjérrë ato lajme. E vërtetë ku ka tym ka dhe zjàrr, apo jo?”, u shpreh Fifi gjatë një interviste në “E diell”.

Ndër të tjera ajo tha se një nga lajmet që e ka mërzítur më shumë, ka qenë kur është përmendur emri i dikujt që s’ka qenë i dashuri i saj, duke shtuar se për 3 vitet e fundit ajo ka qenë beqare, por e dashuruar me njeriun e gabuar.

Fifi tha se të gjitha këngët e saj janë histori të vërteta e zbuloi se shumë shpejt do të sjellë 2 projekte të reja.

Ajo këndoi edhe një pjesë nga kënga e re, duke zbuluar se do të jetë një tjetër baladë dashurie.

Fifi prej kohësh është një nga këngëtaret më të përfolura për shkàk të jetës së saj private.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!