Ballina Uncategorised Fifi provokon sërish ndjékësit në lídhje me marrëdhënien e saj me Fatjonin...

Fifi provokon sërish ndjékësit në lídhje me marrëdhënien e saj me Fatjonin ‘PërPuthen’

Fifi prej kohësh është një nga këngëtaret më të përfolura për shkàk të jetës së saj prívate.

Pak kohë më parë ajo u përfol se është në një marrédhënie me ish-konkurrentin e “Për’Puthen”, Fation Kuqari.

E gjithë kjo nisi pasi Fifi u shpreh në “Shiko kush luan”: “Jam e lídhur me Fation Kuqarin”.

Gota News | Çfarë i bën bashkë në një krevat Fatjon Kuqarin dhe Fifin (FOTO)

Por më vonë burime të ndryshme bënë me dije se mes Fifit dhe Fationit nuk ka asgjë të tillë.

Fationi do jetë thjesht protagonist në klipin e ri të këngëtares që mban titullin “Maníac”. Ky projekt është përfolur shumë, madje dyshja ka treguar herë pas here edhe detaje.

Fifi dhe Fationi shfaqen shumë të afërt në videoklip, ndaj kjo i ka bërë fansat të dyshòjnë nëse mes tyre mund të ketë diçka më shumë sesa thjesht një bashkëpunim.

Një ndjékës kurioz e pyeti Fifin në InstaStory për rapòrtin e saj të shumëpërfolur me Fationin:

“Çfarë e ke Fationin, përveçse pjesëmarrës në videoklip?”

“E kam thjesht shok dhe e falënderoj shumë që ka qenë pjesë e projektit që po nxjérr. Faleminderit toto.”- ka shkruar ajo.

Ende nuk dihet data e lançimit të këtij projekti kaq të përfolur e të bùjshëm, mirëpo fansat po e présin me padurim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!