Ballina Magazina Fifi feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot vajza...

Fifi feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot vajza e rekordeve

Fifi është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Artistja e njohur brenda një kohe shumë të shkurtër arriti të depërtojë në tregun muzikor shqiptar dhe sot është ndër këngëtaret e preferuara të publikut.

Dita e sotme është e shënuar për këngëtaren, sepse ajo feston ditëlindjen e saj.

Fifi bën sot 27 vjeçe dhe mesazhet e urimit për të kanë qenë të shumta nga kolegë, fansa e persona të afërt.

Për këtë ditë të veçantë, Fifi ka publikuar një vepër të punuar nga një ndjékës i saj dhe përkrah ka shkruar:

“31.03.1994 ❤ 31.03.2021”.

Mirëpo, ajo sot ka publikuar një foto e pamja e saj ka lënë pa fjalë të gjithë. Me këtë veshje Fifi shfaqet mahnitëse.

Kujtojmë se së fundmi Fifi ka publikuar këngën “Maniak i dhímbjes”, për të cilën bashkëpunoi me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fation Kuqarin.

Kënga është një bàladë e ndjerë dashurie dhe brenda një kohe të shkurtër arriti 1 milion klikime në Youtube.

Fifi dhe Fationi shfaqen bashkë shumë të afërt në videoklip dhe ky projekt u bë shkàk që dyshja të përfliteshin për një lídhje dashurie.

Teksa thàshethémet për ta vazhduan të përhapeshin kudo për javë të tëra, Fifi sqaroi disa ditë më parë se Fationin e ka thjesht shok të mirë dhe asgjë më tepër.

“Cfarë e ke Fationin, përveçse pjesëmarrës në videoklip?”, e pyeti dikush nga ndjékësit.

“E kam thjesht shok dhe e falenderoj shumë që ka qenë pjesë e projektit që po nxjérr. Faleminderit toto.”- është përgjigjur ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!