Ballina Magazina Fationi i 'PërPuthen' në hall! I dalin probleme me polícinë (VIDEO)

Fationi i ‘PërPuthen’ në hall! I dalin probleme me polícinë (VIDEO)

Ish-konkùrrénti i “Për’puthen”, Fation Kuqari është ndaluar nga polícia në rrugën “Bardhyl”.

Së fundmi “Syri.net” ka publikuar disa foto dhe video kur ai duket brenda një makine lùksoze teksa ndalohet nga polícia.

Ai akoma nuk ka reaguar në lídhje me këtë dhe nuk dihet nëse situata është agràvuar apo ka mbetur me kaq.Image

Kujtojmë se ai nuk arríti të gjente dashurinë dhe shpirtin binjak brenda programit dhe para disa javësh vendosi të dorëhíqej.

Fationi u shpreh se kishte menduar prej kohësh të linte programin dhe se nuk mùnd të vazhdonte më tej të bëhej pjesë e hípokrízive.Image

Menjëherë pas emisionit të gjithëve ju tërhòqi vëmendjen një lidhje e ngùshtë mes tij dhe Fifit.

Këta të dy u shfaqën bashkë në rrjete sociale, por më vonë u zbùlua se ata do të bashkëpunonin me njëri-tjetrin për këngën e re të Fifit dhe se nuk kishte diçka më shumë.Image

Historia e me Fifin u mbyll me kaq, por më pas fansat nisën të preokupoheshin për një tjetër vajzë të njohur.

Fationi i bëri një koment modeles Trejsi Sejdini në Instagram dhe të gjithë nisën të dyshonin se mes tyre po lind diçka, por në fakt nuk kishte asgjë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!