Ballina Magazina Si asnjëherë më parë! Në 3-vjetorin e lindjes së Sias Ermali dhe...

Si asnjëherë më parë! Në 3-vjetorin e lindjes së Sias Ermali dhe Ami publikojnë foto të saj

Ditën e sotme më e vogla e familjes Mamaqi, Sia feston 3-vjetorin e lindjes.

Për t’ja bërë sa më të veçantë këtë ditë vogëlushes së tyre, Ami dhe Ermali kanë orgànizuar një super festë ditën e sotme për të.

Çifti i njohur kanë ndarë në rrjete sociale disa foto nga festa dhe si rrallëherë ata kanë publikuar edhe foto të portretit të plotë të vogëlushes.https://www.photojoiner.net/image/LuxacsUv

Në fotot e publikuara Ami dhe Ermali shihen të veshur me të bardha, teksa qëndrojnë pranë tortës së ditëlindjes së Sias.

E vogla duket se ka një ngjashmëri shumë të madhe me Amin dhe me siguri kur të rritet do të jetë një vajzë po aq e ëmbël dhe e suksesshme sa mami.

Përkrah fotove të ditëlindjes, Ami i ka bërë dhe një dedikim shumë të bukur vogëlushes.https://www.photojoiner.net/image/t40LpKeV

“3 vjet më parë Sia e ndriçoi jetën tonë siç bëjnë vajzat… që nga ajo ditë e deri në fund përjetë bashkë të pandarë!”, ka shkruar Ami.

Kujtojmë se disa ditë më parë edhe Ami festoi 39-vjetorin e lindjes. Për të kjo ishte një nga ditëlindjet më specíale, sepse mori dy supríza specíale, një nga stafi i saj dhe një nga Ermali.

Ky i fundit kishte angazhuar gjithë stafin e “Dua të të bëj të lumtur” dhe njerëzit më të afërt të Amardës për ta surprízuar në ditën e saj të lindjes.Një ditëlindje ndryshe, programi “Dua të të bëj të lumtur” befason Amin me  një maratonë surprizash - Top Channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!