Ditën e sotme më e vogla e familjes Mamaqi, Sia feston 3-vjetorin e lindjes.

Për t’ja bërë sa më të veçantë këtë ditë vogëlushes së tyre, Ami dhe Ermali kanë orgànizuar një super festë ditën e sotme për të.

Çifti i njohur kanë ndarë në rrjete sociale disa foto nga festa dhe si rrallëherë ata kanë publikuar edhe foto të portretit të plotë të vogëlushes.https://www.photojoiner.net/image/LuxacsUv

Në fotot e publikuara Ami dhe Ermali shihen të veshur me të bardha, teksa qëndrojnë pranë tortës së ditëlindjes së Sias.

E vogla duket se ka një ngjashmëri shumë të madhe me Amin dhe me siguri kur të rritet do të jetë një vajzë po aq e ëmbël dhe e suksesshme sa mami.

Përkrah fotove të ditëlindjes, Ami i ka bërë dhe një dedikim shumë të bukur vogëlushes.https://www.photojoiner.net/image/t40LpKeV

“3 vjet më parë Sia e ndriçoi jetën tonë siç bëjnë vajzat… që nga ajo ditë e deri në fund përjetë bashkë të pandarë!”, ka shkruar Ami.

Kujtojmë se disa ditë më parë edhe Ami festoi 39-vjetorin e lindjes. Për të kjo ishte një nga ditëlindjet më specíale, sepse mori dy supríza specíale, një nga stafi i saj dhe një nga Ermali.

Ky i fundit kishte angazhuar gjithë stafin e “Dua të të bëj të lumtur” dhe njerëzit më të afërt të Amardës për ta surprízuar në ditën e saj të lindjes.Një ditëlindje ndryshe, programi “Dua të të bëj të lumtur” befason Amin me  një maratonë surprizash - Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!