Ballina Uncategorised Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi ai sot (FOTO)

Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi ai sot (FOTO)

Aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen dhe ka marrë surprizën e bukur në shtëpi.

Ai ka pozuar me tortën e ditëlindjes, teksa shkruan me humor:

“Kam ditlindjen sot!
Nuk e di ça moshe jam.
Më ka ngel kalendari te 23vjeç.😎🤪
21.03.21”Sot Ermal Mamaqi ka ditëlindjen, aktori i humorit mbush “23 vjeç” Të shumtë janë ata që e kanë uruar Ermalin për ditëlindjen, e cila e ka gjetur në kohë pandemie dhe në pamundësi për një festë më të madhe.

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”.

Këta filma u mirëpritën nga publiku dhe pati mjaft komente poiztive për to.

Ndërkohë kohët e fundit ai është tërhequr nga ekrani i madh, për t’u përqëndruar më shumë tek pasioni i ri si “motivitional speaker”.Ermal Mamaqi - IMDb

 

error: Alert: Content is protected !!