Ballina Magazina Erlindi sapo i bëri të gjithë lëmsh: Kam jetuar me Andin dhe...

Erlindi sapo i bëri të gjithë lëmsh: Kam jetuar me Andin dhe puthur me Jasminën (VIDEO)

Për shkak të situatës së véshtirë mes Ledjanës, Mevlanit dhe Antonelës, në “Për’Puthen” ishin lénë pas dore rréfimet e konkurréntëve.

Ditën e sotme ishte radha e Sindit dhe Erlindit për të zbùluar të fshéhtat e tyre.

Ky i fundit, teksa ndodhej në dhomën e rréfimit tregoi se ka jetuar në një shtëpi me Andi Artanin.

Gjithashtu ai tha se janë përhapur fjalë se është puthur me vajza në prapaskénë, por Erlindi i hòdhi pòshtë zërat duke u shprehur se deri më sot nuk ka puthur asnjë vajzë në buzë.

Më pas ai u detyrua të sqaronte në studio se ka qenë Ledjana ajo që e ka akùzuar se është puthur me Jasminën, por Erlindi tha se e ka puthur vetëm në faqe, ose në gushë kur kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mirëpo ky rrëfim i tij i bëri lëmsh të gjithë, sepse Erlindi dhe Andi kanë qenë konkurrént me njëri-tjetrin për shkak të Jasminës dhe të tjerët nuk po e kuptonin se si ata mùnd të kenë jetuar bashkë në një shtëpi.

“Kur ka ardhur Andi në fillim në Tiranë nuk kishte asnjë njohje dhe meqë krijuam shoqëri kërkoi nëse mùnd të rrinte nga unë për disa kohë dhe unë ju ofrova si ndihmë. Por kemi jetuar bashkë në fillim fare, kur ende nuk kishin ndodhur takimet tona me Jasminën”, sqaroi Erlindi më pas.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!