Ballina Magazina Erlindi publikon pamjet ekskluzive teksa Security i 'PërPuthen' i nxjerr jashtë

Erlindi publikon pamjet ekskluzive teksa Security i ‘PërPuthen’ i nxjerr jashtë

Para pak ditësh, Erlindi vendosi të linte përfundimisht “Për’Puthen” pas një debàti të fòrtë me Arjan Konomin. Ky i fundit akùzoi Kristianin se i kishte dhënë Erlindit një drògë që e ka shpërfýtýruar. Kristiani e mohoi këtë gjë dhe tha se i ka dhénë çaj macha që pérdoret nga shumë njerëz në botë.

Ndërkohë, Bora Zemani tha se Erlindi dhe Kristiani kanë príshur programin, ndàj është dashur ndérhyrja e rojeve që t’i largojnë ata të dy nga studioja.

Në fakt para nisjes së puntatës së djeshme, Erlindi lajmëroi se kishte ikur vetë nga programi dhe se do të nxírrte në dritë gjithë të vërtetën.

Përmes një videoje ai ka treguar së fundmi se bashkë me Kristianin kishin kërkuar që t’ju jepej kohë televizive për të sqaruar të vërtetën për “drògën”.

Ai tha se produksioni ua premtoi këtë gjë, por kjo nuk ndodhi dhe kur sot Kristiani téntoi të flitej është larguar me fòrcë nga rojet.

Erlindi ka treguar se pas Kristianit është larguar nga emisioni dhe kërkon që Arjani e produksioni t’ju kërkojnë falje për lajmet e rréme që janë shpërndàrë për ta.

Së fundmi, ai ka bërë publike një video nga prapaskena, ku tregon sesi ish-konkurréntët janë nxjérrë nga studioja.

“Security duke nxjérrë jashtë “kriménelin”. Vetëm sepse donim lirinë e fjalës.

Ps: Video e bërë të enjten”, ka shkruan Erlindi krahas videos.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!