Ballina Showbiz Emocíonuese! Xhensila merr surprizën e veçantë nga fansat (FOTO)

Emocíonuese! Xhensila merr surprizën e veçantë nga fansat (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një ndër artistët më të dashur për publikut shqiptar. Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një befasi që ka marrë nga ndjékësit e saj.

Në foto vihet re se disa prej fansave të saj kanë shkuar tek Kisha e Shna Ndout në Laç, si dhe kanë bërë një lutje për familjen e saj.

“Për Xhensilën, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në çdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”, kanë shkruar fansat e saj.

Siç vihet re Xhensila është prekur nga ky gjest dhe ka shkruar:

“Më përlotët. Jeni bekim për mua, faleminderit, ju dua fort”.

Përsa i përket jetës personale të këngëtares, së fundmi është aluduar në rrjet për një shtatëzani të mundshme të saj.

Këto aludime erdhën pasi blogerja e njohur Vjosa publikoi një foto në Instagram ku dha lajmin e ëmbël që po pret një bebush. Në këtë postim vihet re urimi që Xhensila i ka bërë mikeshës së saj dhe përgjigja e blogeres nxíti këto dyshime në rrjet.

“Urime edhe ty”, i shkruan blogerja, duke zbùluar kështu shtatzëninë e këngëtares.

Xhensila është mjaft aktive në palestër, gjë që na e dëshmon herë pas herë nëpërmjet postimeve të saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video-mesazh që firma sportive “Nike” u dedíkon të gjitha nënave që ushtròjnë aktivitet fizik edhe pse janë në një pritje të ëmbël, dhe mùnd të themi se kjo video na i shtòi dhe më shumë dyshímet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!