Ballina Uncategorised E papritur! Antonela largohet përfundimisht nga 'PërPuthen'?!

E papritur! Antonela largohet përfundimisht nga ‘PërPuthen’?!

Puntata e sotme në Për’Puthen ka qenë shumë interesante sepse i ka pasur të gjitha, puthje, déklarata dashurie, ndjenja, débate dhe akùza të fòrta ndërmjet konkurrentëve.

Ajo çfarë bëri përshtýpje ishte mùngesa e Antonelës në studio. Moderatorja Bora Zemani tha se Antonela ka réfuzuar të vijë në program dhe të përbàllet me situatën pas ndodhive në puntatën e së premtes.

Ajo u largua e prékur nga studio të premten pas fotove të Ledjanës dhe Mevlanit ku dukeshin shumë të afruar. Bukuroshja shkodrane deklaroi se tërhíqej përfùndimisht nga Mevlani edhe pse e pëlqente dhe e vlerësonte shumë.Antonela largohet përfundimisht nga 'Përputhen'? Kriset marrëdhënia mes  Mevlanit dhe Ledianës, konkurenti bën deklaratën e papritur

Veprimin e Antonelës ku ajo i hàpi rrugën Ledjanës u komentua sot nga Mevlani.
Ai tha : “Është një présion i madh dhe un e kuptoj që do të ketë një présion të madh në kokë, por ne duhet ti japim fòrcë vetes, jo të gjithë jemi të fòrtë që t’i përbàllojmë”.

Ndërsa Ledjana tha se mund të ketë diçka më tepër mes Mevlanit dhe Antonelës se sa dihet nga të gjithë.

“Dua t’i bëj disa pyetje për fjalët ‘Ti më ke përdòr’, mendoj që ka dicka këtu përderisa ajo i tha ato fjalë”, pohoi ajo.

Pavarësisht mùngesës së saj, débati për trekéndëshin e dashurisë, Antonela, Ledjana dhe Mevlan vijoi dhe ditën e sotme. Ishte Blerimi ai që mbròjti Antonelën dhe madje akùzoi Ledianën për fàllsitet. Ai tha se kishte pasur vlerësim për Antonelën dhe po e mbron atë ngase sipas tij Lediana e ka pròblemin kryesor me veten pasi nuk e di akoma se çfarë do.

Ndrëkohë për momentin pyetja e cila ju shkon në mendje të gjithë fansave të emisionit është: A është larguar Antonela përfùndimisht nga “Përputhen” apo do mùngojë disa puntata derisa të qétësohet dhe do rikthehet sërisht, pse jo me një pëlqim të ri???

Të premten që lamë pas u bë bùjë e madhe sepse Antonela vendosi  ti hàpë rrugën Ledjanës për tu njohur me shumë me Mevlanin, pse jo ti fitojë dhe zemrën atij. Déklarata e saj ishte shumë e ndjérë dhe i emocionoi shumë të gjithë në studio.

“Mua më bëhen 47 ditë në emision dhe kam kuptuar që duhet të distàncohem, t’ja lë Mevlanin Ledjanës, pavàrësisht se vazhdoj të kem pëlqim për të. Unë nuk dua të bëhem shkàk për mos krijimin e një lidhjeje. Mevlan unë kam nevòjë për një mashkull”, u shpreh ajo teksa theksoi se ka ende ndjénja për Mevlanin.

Ajo shtoi gjithashtu se Mevlani është sjellë shumë mirë në takime me të, ndërsa jashtë studios i ka thënë “pse më prísh punë”. Më pas Mevlani i prékur kërkoi t’i sqaronte gjithë situatën Antonelës, duke u shprehur se nuk është fùndi i botës nëse refùzohesh nga një mashkull.

Nga ana tjetër Ledjana tha se Mevlani dhe Antonela màshtrojnë të dy dhe híqen si të prékur. Kjo deklaratë nuk i pëlqeu aspàk Mevlanit  i cili i ndodhur nën trýsni u largua nga studioja. Më pas ai u rikthýe sërish, ndërsa Antonela vendosi të bràktiste studion për të mos parë takimin Ledjana-Mevlan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!