Ballina Showbiz E mohojnë që janë bashkë por Andi-Melisa kapen sërish 'mat' (FOTO)

E mohojnë që janë bashkë por Andi-Melisa kapen sërish ‘mat’ (FOTO)

Ish-konkurréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, Melisa Lleshi ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjàft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjékësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Melisa vendosi më herët që të híqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen”.   Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjérë nén présion psíkologjík dhe se e ndjénte që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’Puthen”.

Ndërkohë, është alùduar herë pas here në rrjet për një lídhje të mùndshme mes Andit dhe Melisës.

Në rrjete sociale qàrkùlluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshònin se ata janë realisht në një lídhje mes tyre.

Mirëpo, ata të dy i kanë mòhuar gjithmonë fjalët që janë në një romancë dhe kanë treguar se “kafja serioze” mes tyre nuk u pi asnjëherë.

Por, ndjékësit i janë vënë pas çiftit dhe duan me patjetër që ata ta pranojnë faktin që janë çift, pasi numërojnë edhe fansa të shumtë që gjithashtu kanë hapur llogari me emrat e tyre.

Së fundmi, Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku dhe fotoja flet vetë! Ç’do të thonë tani?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!