Ish-konkurréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, Melisa Lleshi ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjàft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjékësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Melisa vendosi më herët që të híqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen”.   Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjérë nén présion psíkologjík dhe se e ndjénte që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’Puthen”.

Ndërkohë, është alùduar herë pas here në rrjet për një lídhje të mùndshme mes Andit dhe Melisës.

Në rrjete sociale qàrkùlluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshònin se ata janë realisht në një lídhje mes tyre.

Mirëpo, ata të dy i kanë mòhuar gjithmonë fjalët që janë në një romancë dhe kanë treguar se “kafja serioze” mes tyre nuk u pi asnjëherë.

Por, ndjékësit i janë vënë pas çiftit dhe duan me patjetër që ata ta pranojnë faktin që janë çift, pasi numërojnë edhe fansa të shumtë që gjithashtu kanë hapur llogari me emrat e tyre.

Së fundmi, Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku dhe fotoja flet vetë! Ç’do të thonë tani?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!