Ballina Showbiz Duket si adoleshente! Njihuni me konkurrenten e re të 'PërPuthen+' (VIDEO)

Duket si adoleshente! Njihuni me konkurrenten e re të ‘PërPuthen+’ (VIDEO)

Kandidatja e re e Për’Puthen +40 është Stela Nikolla, 41-vjeçarja nga Vlora me një vajzë të vogël.

Qëkur hyri në sy ka rënë rinia e saj. Stela ka treguar për vajzën, duke théksuar se është pak e xhéloze dhe do të ketë krítika me kandidatët që do të zgjedhë.

“Unë jam Stela Nikolla jam nga Vlora, e divorcuar, kam një vajzë 10 vjeçe. Vajza ime është e lumtur kur unë jam e lumtur. Goca ime është çik xhéloze, nuk prònoncòhet. Është tip i qetë si puna ime e do bëjë sikur nuk do të kuptojë”, tha ajo.

Konkurentja e re e Për’Puthen Stela ka zgjedhur Armandon për takimin 4 minutësh.

Një takim i sinqertë mes tyre, ku Armando është shfaqur shumë i emocíonuar.

“Unë jam Armando, mësues gjuhë-letërsie, jam beqar, lëri se çfarë thonë gojët e liga, por nuk jam martuar asnjëherë dhe nuk kam qenë në bùrg. Pëlqej shumë udhëtimet. Nuk e di por po më rreh zemra si zog, nuk e di pse ndihem kaq i emocíonuar Shumica prej njerëzve i japin shumë rëndësi pamjes së jashtme, por unë vlerësoj atë të brendshme”, tha ai.

Bashkëbisedimi mes tyre ka vijuar në mënyrë shumë të bukur, ndërsa prítet nëse do të ketë një takim jashtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!