Ballina Showbiz 'Profesori' tyre i parë në ekran, Romeo dhe Donaldi urojnë Agron Llakajn...

‘Profesori’ tyre i parë në ekran, Romeo dhe Donaldi urojnë Agron Llakajn (FOTO)

Të gjithë e dimë se dy vëllezërit e famshëm binjakë, Romeo dhe Donald Veshaj, e nisën karrierën e tyre në spektaklin e humorit “Al Pazar” në “Vizion Plus”.

Aktori dhe moderatori i njohur Agron Llakaj ishte ai që i zgjati një dorë dy të rinjve në fillimet e tyre, ndërsa ata punuan fort për t’u bërë djemtë që janë sot.Romeo dhe Donald Veshaj, përtej të mirit dhe të keqit

Pavàrësisht disa kéqkuptimeve që kishin më herët, gjithçka mes vëllezërve dhe Agron Llakajt është shéshuar, madje ky i fundit cilësohet si mësuesi më i mirë nga dy aktorët.

Ndaj, urimi i Romeos dhe Donaldit këtë 7 Mars ka shkuar pikërisht për Agronin.

Ata kanë ndàrë në rrjete sociale një foto me aktorin, të cilit i kanë shprehur mirënjohjen e respektin e tyre të théllë.Agron Llakaj speaks of Veshaj's twins leaving Al Pazar: 'They didn't call  me' - TV Mania

“Gezuar 7 Marsin mësues! Je njeriu i pa lodhur qe na bere keta qe jemi sot! Faleminderit per gjithcka na ke dhenë! Te duam shume ❤️ @agronllakajofficial“- janë fjalët që me siguri e kanë bërë tepër të lumtur Agronin.

Të shumtë kanë qenë ndjékësit që e kanë duartròkitur këtë gjést të dy vëllezërve, të cilët vazhdojnë t’i jenë mirënjohës personit që i ndihmoi të ngríhen aty ku janë sot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!