Ballina Magazina Dhurata e mamasë së Gjikos për Elitën sapo i 'vuri kapakun' marrëdhënies...

Dhurata e mamasë së Gjikos për Elitën sapo i ‘vuri kapakun’ marrëdhënies perfekte vjehërr-nuse!

Elita dhe Gjiko, para dy ditësh u bënë prindër për herë të dytë.

Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën dyshja e kanë prezantuar dje me gjithë botën.

Dyshja kanë publikuar disa imazhe shumë të ëmbla nga materniteti, në të cilat shihen duke pòzuar për herë të parë me më të voglën e familjes.https://www.photojoiner.net/image/iBD3wBDl

Ata kanë zbuluar se vajzën e kanë pàgëzuar me emrin Bota. Çifti kishin thënë muaj më parë se emrin e vajzës së tyre e kishin zbùluar prej kohësh dhe se do të ishte një emër unik.

Të voglën e kanë mirëprítur sot në shtëpi me një festë super të këndshme me familjarët, ndërsa Elita s’na i ka kursyer pamjet në rrjete sociale.

“Bota ime ”- ka shkruar Elita krahas pamjeve.https://www.photojoiner.net/image/SBd4Phk0

Ndërkohë, pak orë më parë, Elita na prezantoi me dhuratën që i kishte bërë vjehrra. Ajo postoi në InstaStory surprízën që kishte marrë nga nëna e Gjikos, një veshje për bebushen, si dhe një vàrëse floriri për të.

“Kush paska vajza, paska edhe 5 lirsha. Mos na lazdro kaq shumë. Love u”, ka shkruar moderatorja bukuroshe krahas dhuratave, duke i bërë tag nënës së Gjikos, Lirije Gjikollit.

Menjëherë pas lindjes, çifti i kanë hapur një adresë në Instagram të voglës, njësoj si babi Gjiko por me një ndryshim të vogël “botatheflygirl”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!