Ballina Showbiz Bye-Bye Sara! Andi bën deklaratën e fortë, Jasmina e zhvesh (VIDEO)

Bye-Bye Sara! Andi bën deklaratën e fortë, Jasmina e zhvesh (VIDEO)

Konkurrenti i “Për’Puthen”, Andi në takimin e trànsmetuar sot me Jasminën u shpreh se momentalisht ai është i fokusuar vetëm tek ajo.

Kjo deklaratë vjen pas debàteve që ata kanë pasur për takimin e tij me Sarën. Ai shtòi se do të refùzojë ftesat nga vajzat e tjera në takim.

Andi sqaroi se nëse në një moment Jasmina do të bëjë diçka që ai nuk do ta pëlqejë, atëherë do ta hédhë péshtë këtë deklaratë.

Në takim u përmend gjithashtu afrimiteti i Jasminës me Erlindin:

“Është në rregull të kesh xhélozi. Përderisa ia ke dhënë atë afrimitit me u shkàrravit për toke, s’ka fàj Erlindi, je shumë posésive. Mos i bëj gjërat me qëllim se më ftohin këto gjëra.

Unë tani dua të fokusohem te ty, momentalisht s’kam për të pranuar asnjë takim tjetër.”

Andi në studio: Ta provoj se si është me qenë pak më i vendosur.

Erlind: Ti po i vë kùshte, që të ketë fríkë kur të dalë me të tjerët.

Andi: Mund të ndodhë që në një puntatë tetër, mund të bëjë një diçka që s’më pëlqen e hédh deklaratën time poshtë.

Arjani: Andi ke rénë në djàllëzinë e Jasminës. Ajo është e akullt, që nuk jep asnjë shprehje, por bën veprime që të çorienton.

Jasmina: Kjo deklaratë më jep më shumë siguri por të shohim.

Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim.

Ata u përqafuan dhe shkémbyen puthje disa herë, duke krijuar përshtypjen se mes tyre ka lindur edhe një ndjenjë.

E madje në një moment ajo i hòqi edhe pjesën e sipërme të veshjes së Andit, duke i ndenjur shumë afër, e duke e pròvokuar me pyetje.

Andi: Sa herë ha bukë të mendoj, unë ha 7 herë bukë në ditë. Po ti mua?

Jasmina: Asnjherë

Andi: Erlindi ka thënë që po më puthe prapë s’del më me ty

Jasmina: Tani që me ke përballë ca të vjen të bësh?

Andi: Të lídh préj krevati

“Sigurisht që më pëlqeu ajo deklarata e Andit, por e ka dhënë deklaratën në një moment që nuk duhet sepse situata u ftoh, ne u distancuam. Jam kònfuze sepse nuk kanë ndryshuar ato që kanë ndodhur dhe as se si e shoh unë Andin”, tha ajo.

Jasmina u tregua mjaft e sigurt dhe goditëse në takimin me Andin, ku ja numëroi të gjitha hatérmbetjet.

Andi: A do pëlqesh dikë tjetër e, dorézohu!

Jasmina: Po më shtréngon shumë

Andi: Epo si shtréngoj të gjitha, veç ty

Jasmina: Po ti kur merr të dashurën i provon të gjitha shoqet , se kështu e bërë me Sarën

Andi: Je shumë pesímiste, s’po më pëlqen. Shumë e komplíkuar je

Mevlani: Ti si gjýkatës, burazeri si i pandehur

Jasmina: Jam kònfuze

Lediana: Pse i the i provon të gjitha shoqet, se duket sikur di dicka më shumë për Sarën dhe Andin

Andi: e ka njohur më përpara kaq!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!