Ballina Showbiz Bora Zemani 'injoron' Arjan Konomin, na prezantoi me opinionistin e ri (FOTO)

Bora Zemani ‘injoron’ Arjan Konomin, na prezantoi me opinionistin e ri (FOTO)

Bora Zemani është ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Edhe pse e re në moshë ajo drejton emisionin më të ndjékur nga shqiptarët, ‘Për’Puthen’.

Bora përveçse një prezantuese mjaft e suksesshme njihet për fizikun e përsosur dhe për bukurinë e saj.Bora Zemani infektohet me Covid-19, Arjan Konomi tregon se çfarë do të  ndodhë me emisionin

Ajo është një përdòruese aktíve e rrjéteve socíale ku publikon foto nga momente të ndryshme te jetës.

Së fundi, Bora ka publikuar një fotografi ku shihet bashkë me djalin e saj, Arborin, në studiot e “Për’puthen”.

Krahas fotos ajo ka shkruar: “Me opinionistin tim të vogël!”.Bora Zemani publikon fotografinë më të ëmbël me të birin: Me opinionistin  tim! - GazetaBlic

Në foto shihet moderatorja dhe djali i saj simpatik i cili është ulur në vendin e Arjan Konomit, opinionistit të mirënjohur të ‘Për’Puthen’.

Bora Zemani është ndër personazhet më të ndjékur nga fansat në rrjétin sòcial Instagram ku numëron mijera followersa.Bora Zemani preket nga Covid, Arjan Konomi i uron shërim të shpejtë | Lajme  Durrës

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!