Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv Ora.

Ajo ka rrëfyer se në punën në televizion ajo e ka fituar me audicion dhe në fillimet e karrierës së saj askush nuk e dinte që ajo ishte motra e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.

Ajo tregon se ky fakt është kuptuar shumë vonë nga kolegët e saj.

“Nuk më ka penguar fakti e të qenurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mùnd të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetje! Jam Ana, motra e Besit’. Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë. Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

Ana ka folur për njohjen e saj me bashkëshortin, jetën e saj si një mami me dy fëmijë gjithashtu gjatë intervistës nuk është lénë pa u prékur dhe màrrëdhénia e saj me Besin.Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, dedikimet surprizë nga ai dhe  Xhensila - Showbiz

Ndër të tjera, ajo ka treguar më shumë detaje rréth jetës së saj private, si dhe nuk ka lénë pa përmendur dhe màrrëdhénien e saj me Besin dhe tregon se është mjàft krenare për vëllain dhe arrítjet e tij.

“Nuk më shqétëson fare, jam shumë krenare dhe dua ta bértas që jam motra e Besit. Sepse bëhet fjalë për një person si Besi, super të suksésshëm, pozitiv i cili ka ecur vetë dhe e ka ndërtuar karrierën e tij vetë që kur ka qenë fëmijë” thotë ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!