Ballina Showbiz Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam,...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv Ora.

Ajo ka rrëfyer se në punën në televizion ajo e ka fituar me audicion dhe në fillimet e karrierës së saj askush nuk e dinte që ajo ishte motra e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.

Ajo tregon se ky fakt është kuptuar shumë vonë nga kolegët e saj.

“Nuk më ka penguar fakti e të qenurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mùnd të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetje! Jam Ana, motra e Besit’. Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë. Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

Ana ka folur për njohjen e saj me bashkëshortin, jetën e saj si një mami me dy fëmijë gjithashtu gjatë intervistës nuk është lénë pa u prékur dhe màrrëdhénia e saj me Besin.Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, dedikimet surprizë nga ai dhe  Xhensila - Showbiz

Ndër të tjera, ajo ka treguar më shumë detaje rréth jetës së saj private, si dhe nuk ka lénë pa përmendur dhe màrrëdhénien e saj me Besin dhe tregon se është mjàft krenare për vëllain dhe arrítjet e tij.

“Nuk më shqétëson fare, jam shumë krenare dhe dua ta bértas që jam motra e Besit. Sepse bëhet fjalë për një person si Besi, super të suksésshëm, pozitiv i cili ka ecur vetë dhe e ka ndërtuar karrierën e tij vetë që kur ka qenë fëmijë” thotë ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!