Ballina Magazina Bearti mburret me fizikun e tij, por ja si dukej para se...

Bearti mburret me fizikun e tij, por ja si dukej para se u bë i njohur në ‘PërPuthen’

Djali nga Kosova, Beart Rexhepi, u kthye në personazhin më të komentuar nga publiku e mediat shqiptare, pas bërjes publike të lídhjes me Tea Trifonin.

Ata ishin çifti i fshehtë i “Për’puthen”, që bënë lëmsh rrjetin dhe shkaktuan zhurmë të madhe në media e rrjete sociale.

Përralla e tyre zgjati shumë pak, mirëpo Bearti dhe Tea u kthyen tashmë në personazhet më të njohur. Por, jemi të bindur që s’do ta njihnit Beartin para se të bëhej i famshëm, para se të kishte muskujt e tatuazhe.Beart Rexhepi: Age, Wiki, Photos, and Biography | FilmiFeed

Teksa i përgjigjej ndjekësve kuriozë në InstaStory, ish-konkurrenti ka ndàrë një video të vjetër të tijën para pasqyrës, duke na lënë me gojë hapur.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”- shkroi Bearti për ndàrjen me Tean.

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar se arsyeja e ndàrjes së dyshes ishin botëkuptimet e kundërta, përfshirë edhe mënyrën sesi duhet menaxhuar lidhja në një situatë ku privatësia ka qenë e pamundur.

Ndërkohë thùmbimet mes njëri-tjetrit gjatë kësaj kohë kanë qenë të shumta.

Pas lajmeve të bùjshme të ndàrjes, ka qenë Tea ajo që ka reàguar së fundmi për situatën dhe ka pranuar gjithashtu publikisht ndàrjen.

Ajo tregon që s’janë më bashkë, si dhe lë të kuptohet që arsyeja e ndàrjes së tyre ka qenë madhore (pa sqaruar më tepër).

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!