Djali nga Kosova, Beart Rexhepi, u kthye në personazhin më të komentuar nga publiku e mediat shqiptare, pas bërjes publike të lídhjes me Tea Trifonin.

Ata ishin çifti i fshehtë i “Për’puthen”, që bënë lëmsh rrjetin dhe shkaktuan zhurmë të madhe në media e rrjete sociale.

Përralla e tyre zgjati shumë pak, mirëpo Bearti dhe Tea u kthyen tashmë në personazhet më të njohur. Por, jemi të bindur që s’do ta njihnit Beartin para se të bëhej i famshëm, para se të kishte muskujt e tatuazhe.Beart Rexhepi: Age, Wiki, Photos, and Biography | FilmiFeed

Teksa i përgjigjej ndjekësve kuriozë në InstaStory, ish-konkurrenti ka ndàrë një video të vjetër të tijën para pasqyrës, duke na lënë me gojë hapur.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”- shkroi Bearti për ndàrjen me Tean.

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar se arsyeja e ndàrjes së dyshes ishin botëkuptimet e kundërta, përfshirë edhe mënyrën sesi duhet menaxhuar lidhja në një situatë ku privatësia ka qenë e pamundur.

[/video]

Ndërkohë thùmbimet mes njëri-tjetrit gjatë kësaj kohë kanë qenë të shumta.

Pas lajmeve të bùjshme të ndàrjes, ka qenë Tea ajo që ka reàguar së fundmi për situatën dhe ka pranuar gjithashtu publikisht ndàrjen.

Ajo tregon që s’janë më bashkë, si dhe lë të kuptohet që arsyeja e ndàrjes së tyre ka qenë madhore (pa sqaruar më tepër).

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!