Ballina Showbiz Bearti i Teas sapo na tregoi se cilën vajzë nga 'PërPuthen' nuk...

Bearti i Teas sapo na tregoi se cilën vajzë nga ‘PërPuthen’ nuk e duron dot (FOTO)

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë, pas skàndalit të madh të romancës qëi bëri kryefjalën e mediave gjatë këtyre ditëve.

Megjithëse doli ‘e përputhur’ me Andin nga emisioni, Tea rrëfeu se gjatë gjithë kohës kishte qenë në një lídhje me ish-konkurrentin nga Kosova, Beart Rexhepin.

Madje, ata nuk fshíhen më nga publiku dhe e kanë “zyrtarizuar” në njëfarë mënyre lídhjen e tyre në rrjete sociale, duke ndàrë herë pas here momente së bashku. Tea është bërë tashmë “nuse Kosove” dhe kalon më shumë kohë me Beartin dhe familjen e tij.Pas imitimet, Tea & Beart sonte në Roped with Olsi - YouTube

Së fundmi, çifti ka vendosur të jetë pjesë e intervistave në emisione të ndryshme, duke zbuluar më shumë për màrrëdhénien e tyre.

Ata do të jenë të pranishëm në “Ropes with Olsi”, teksa Tea ka rrëfyer se gjyshi i saj e ka pritur me kënaqësi të madhe njohjen me Beartin.

“Ooo të keqen gjyshi”-ka thënë ai, pasi Tea i ka treguar se do ta prezantonte me një shok.

Mirëpo, në intervistë është folur pa doràshka dhe Bearti është vënë përpara një pyetjeje të vështirë, përgjigjen e së cilës e dha Tea.

Cila është vajza që e ka acaruar më shumë ish-konkurrentin në “Për’Puthen”?

“Sindi” u përgjigj Tea teksa të dy nisën të qeshin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!