Ballina Magazina Fansat i hídhen të gjithë Atdheut: Trego të vërteten ke puthur edhe...

Fansat i hídhen të gjithë Atdheut: Trego të vërteten ke puthur edhe Borën…

Atdhe Xharavina duket se është larguar përfundimisht nga Për’puthen dhe këtë e vërtetoi në një farë mënyre më një status të postuar në instagram.

Ai është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të disa kércénimeve dhe sùlmeve, ndërsa është përfshírë gjithashtu edhe në një debat me Antonelën.

Ndërkohë në një postim të tij të fundit në instagram ai ka pòzuar pranë Borës ndërsa krahas fotos shkruan: “Me të bukurën Borë”

Kaq ka dashur që të shpérthéjnë komentet e ndryshme nga fansat e tyre. Por ndjékësve nuk ju shpëtojnë asnjëherë komentet që vërtetë tërhéqin vëmendjen.

Shumë prej komenteve i sulen duke aluduar sikur ka puthur edhe Borën, normalisht që këto komente bazohen nga e shkuara e Atdheut, i cili ka qenë i vetmi nga djemtë që ka guxuar më shumë për puthjet në buzë.

A thua e ke puthur dhe Borën?! -i shkruan dikush, një pyetje kjo që i bëhet nga disa komentues.

Kujtojmë se Atdheu ka surprizuar moderatoren, Bora Zemanin kur ajo kishte ditëindjen.

Ai i dhuroi Borës një tufë me lule, për faktin se ajo ka patur edhe ditëlindjen, ndërsa në pusulle i kishte lënë edhe një mesazh të bukur.

“Urime ditëlindjen moderatorja më e bukur në Shqipëri”, kishte shkruar ai. 640-0-5ffc8a20447c3-1-1.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!