Në fillim të muajit shkurt, emisionit “Për’Puthen” iu bashkua një djalë i ri, Arsimi, i cili tërhoqi menjëherë vëmendjen e vajzave.

Ai ishte konkurrenti i parë me orígjinë nga Maqedonia, por gjatë prezantimit të tij Arsimi tha se prej vitesh jeton e punon në Zvicër.

Mirëpo asgjë nga këto nuk ju tërhòqi më shumë vëmendjen vajzave se sa fakti që ai ishte baba i një djali. Arsimi tregoi se ai është baba i një djali 3-vjeçar të quajtur Lion.Edhe një konkurrent largohet nga “Për'puthen” - Ballkani.info

Madje ai zbuloi një tatuazh në krahun e tij, ku kishte gdhendur portretin e vogëlushit.

Arsimi tha se djali jeton me nënën e tij në Zvicër dhe se takohet me të vetëm gjatë fundjavave.

Pikërisht i vogli u bë shkàk që Arsimi të lërë përfundimisht “Për’Puthen”. Ai tha se do të largohet për shkak të disa arsyeve private.Jam 28 vjeç dhe kam një fëmijë', njihuni me djalin e ri të 'Përputhen'

I pyetur më tej nga Bora, ai tha se duhet të rikthehet në Zvicër për t’i bërë disa vizita djalit të tij.

Mirëpo, menjëherë pas daljes nga “Për’puthen”, u zbùlua lídhja e Arsimit me ish-konkurrenten e emisionit, Ana Lleshin.

Burime eksklùzive për “Iconstyle.al” konfirmuan raportin e tyre, të cilin edhe Ana e pranoi më vonë gjatë një interviste.U largua papritur nga “Përputhen”, zbulohet lidhja e Arsimit me Anën e parë  (FOTO LAJM) – Albeu.com

Kështu, publiku mendoi se djali nuk ishte arsyeja e vërtetë e largimit të Arsimit nga emisioni. Por, për të gjithë ata që nisën të kenë dyshíme, postimi i fundit i ish-konkurrentit në Instagram ka sqaruar situatën.

Ai ka publikuar një foto të djalit dhe vëllezërve të tij, teksa tregon se të dielën ka fluturimin dhe do t’i bashkohet atyre.

“Familja është gjithçka! të dielën kam fluturimin tim dhe shihemi djema Miss U ❤”- ka shkruar ai, duke sqaruar se do ta bëjë vërtetë vizitën tek djali i tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!