Ballina Magazina Arjan Konomi thumbon publikisht Mevlanin: “Do dhe grua dhe dashnore”

Arjan Konomi thumbon publikisht Mevlanin: “Do dhe grua dhe dashnore”

Më në fund pas 8 muajsh në emision, Mevlani dhe Ledjana janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin.

Si fillim ishte Mevlani ai që bëri deklaratën e fortë gjatë takimit të trànsmetuar ditën e djeshme.

Gjatë kohës që ishin duke shijuar një gotë verë në shoqërinë e njëri-tjetrit, Mevlani i tha Ledjanës se është brenda në emision vetëm për të.

Ledjana u rezervua në takim dhe përgjigjen e shumëpritur që ishte vetëm për të tani e tutje e tha gjatë emisionit.

Mirëpo, opinionisti Arjan Konomi i ka pasur disa rezerva për Mevlanin, të cilat nuk ia tha gjatë emisionit,

Në rrjete sociale, ai ka ndarë një foto me Antonelën dhe Ledjanën, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Na ishte njëherë një Mazllëm në një bregore,që na donte grua edhe një dashnore! 🙄”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!